Jak podkręcić własną motywację?

24-01-2018
|
Dodał: adventure_media
Jak podkręcić własną motywację?
źródło:
Gwarancji na udany biznes nie ma nikt, ale odpowiednie podejście, to już połowa sukcesu. Jak odpowiednio zdobyć motywację, podpowie dziś (24.01) w Restauracji Leśna Perła w Radlinie, podczas wieczornego spotkania, Barbara Grieger. Organizatorem przedsięwzięcia jest Forum Firm z siedzibą w Radlinie.
W środę, 24 stycznia o godz. 18.30 w Restauracji Leśna Perła w Radlinie odbędzie się spotkanie z Barbarą Grieger. Barbara jest trenerem biznesowym, life Coach'em – Collegium Civitas i Centrum Life Coaching Polska, mgr psychologii Uniwersytetu Śląskiego, mgr Pedagogiki Zdrowia Uniwersytetu Śląskiego Praktyk NLP. Ponadto masterem NLP i liderem Edukacji Na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju.

Spotkanie skierowane jest dla przedsiębiorców i nie tylko, którzy chcą podkręcić własną motywację i odnosić sukcesy w biznesie. Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny, jednak wcześniej należy pobrać bilet: https://644975-4.evenea.pl/. 

***
Autor tekstu: Justyna Korzeniak, Adventure Media
Fot: Forum Firm z siedzibą w Radlinie 

***
Forum Firm z siedzibą w Radlinie jest dobrowolnym stowarzyszeniem przedsiębiorców Radlińskich i Subregionu Zachodniego. Istnieje od 1998 roku. Jest organizacją typu non-profit, niezależną od władz publicznych i apolityczną, zrzeszającą na zasadzie dobrowolności podmioty gospodarcze.
InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu