EKO-OKNA RUNNERS pobiegli charytatywnie dla Arka

19-01-2018
|
Dodał: adventure_media
EKO-OKNA RUNNERS pobiegli charytatywnie dla Arka
źródło:
Silna reprezentacja grupy EKO-OKNA RUNNERS w sobotę, 13 stycznia wzięła udział w biegu charytatywnym - „Biegniemy dla Arka”. Wydarzenie odbyło się w Kietrzu, a startujący w nim zawodnicy do pokonania mieli odcinki mierzące 7 km oraz 4 km. Pieniądze zgromadzone za wpisowe, w całości przekazane zostały na potrzeby leczenia Arka.

W mroźne, sobotnie południe zapaleni biegacze zebrali się przy Zespole Szkół w Kietrzu by wspólnie pobiec dla Arka, radosnego i pełnego życzliwości uczestnika wielu imprez biegowych. Niestety obecnie cierpiącego na chorobę nowotworową. W biegu wystartowało aż 400 osób, chcących wesprzeć kolegę. Tego dnia zwycięzcą był każdy, kto pobiegł dla Arka. 

Pośród uczestników nie mogło zabraknąć silnej drużyny EKO-OKNA RUNNERS. - Świetna impreza! Liczba osób biorących udział w biegu, zrobiła na mnie ogromne wrażenie mimo, że pogoda nie rozpieszczała. Oczywiście najważniejszy tego dnia był aspekt charytatywny i cieszę się, że mogliśmy pobiec dla Arka. To bardzo ważne, aby pomagać tym, którzy potrzebują wsparcia. Mam nadzieję, że niedługo spotkamy się na trasie - powiedział Kamil Wollny z EKO-OKNA RUNNERS. 

Kolejnym sportowcem EKO-OKNA RUNNERS, który przebiegł kietrzański bieg, był Michał Miczek. - Od początku postanowiliśmy, że w biegu weźmiemy udział bardzo liczną grupą. Finalnie było nas aż 20, co bardzo mnie ucieszyło. Chcemy pomagać, szczególnie jeżeli, tak jak w tym przypadku, chodzi o jednego z nas - biegacza, którego do niedawna mogliśmy spotkać na trasach różnych wydarzeń sportowych. To piękne, że mogliśmy wesprzeć Arka w jego „biegu życia” - mówił Michał Miczek z EKO-OKNA RUNNERS. 

- Pamiętam, kiedy moja chora na nowotwór córka Wiktoria potrzebowała wsparcia, ludzie także zmobilizowali się i pomogli. W związku z tym, nie mogłem nie wziąć udziału w tak wspaniałym wydarzeniu, jakim był bieg dla Arka. Dzięki tej szczytnej inicjatywie mogłem na swój sposób odwdzięczyć się za wsparcie, jakie okazano mojemu dziecku. Mam nadzieję, że Arek wyzdrowieje i znów będzie mógł startować w zawodach - powiedział Rafał Józefiak, członek EKO-OKNA RUNNERS. 

Już wkrótce kolejne wyzwanie przed biegaczami EKO-OKNA RUNNERS. W sobotę, 20 stycznia sportowcy wezmą udział w VI edycji Eko Okna Cross po Ziemi Pietrowickiej. Celem spotkania jest popularyzacja biegania jako najprostszej formy podnoszenia sprawności fizycznej oraz promocja uroków Ziemi Pietrowickiej. Tradycyjnie w trakcie imprezy odbędą się również mistrzostwa pracowników EKO-OKNA S.A. w biegu na 10 km. 

***
EKO-OKNA S.A. to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, drewna i aluminium. Na rynku od 1998 roku. Produkcja odbywa się w czterech halach, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. Proces produkcyjny wspierany jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Firma stawia na rozwój i innowacje. EKO -OKNA jako pierwsi w Europie wprowadziły do masowej sprzedaży okna wykonane w technologii kształtowego zgrzewania profili V-Perfect. Firma oferuje kilkadziesiąt różnych systemów okiennych i drzwiowych. Produkuje także systemy przesuwne, rolety, bramy segmentowe czy moskitiery. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzysta z wysokiej klasy materiałów pochodzących od wiodących, europejskich dostawców. Zakład daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałości swoich produktów. Działa w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001. Posiada też Certyfikat CE.


***

KONTAKT:

EKO OKNA S.A.

www.ekookna.pl 

Kontakt dla mediów:

Justyna Korzeniak

justyna.korzeniak@adventure.media.pl

Adventure Media s.c. Agencja Public Relations

www.adventure.media.pl

tel. 32 724 28 84

fax 32 417 01 70


InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu