Poczuj magię świąt na bożonarodzeniowym jarmarku

20-12-2017
|
Poczuj magię świąt na bożonarodzeniowym jarmarku
źródło: pixabay
Konkursy świąteczne, kreatywne warsztaty dla dzieci, stoiska ze świątecznymi produktami, wspólne kolędowanie i moc dobrej zabawy – trzydniowe atrakcje wprowadzą wszystkich w iście świąteczny nastój. Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec zaprasza wszystkich od 20 do 22 grudnia na kiermasz świąteczny z wieloma atrakcjami dla rodzin.

Przedświąteczna atmosfera powoli ogarnia nawet najbardziej odpornych, a nawet niechętnych bożonarodzeniowej gorączce. Dla wszystkich zabieganych gości Centrum Handlowe Auchan Mikołów przygotowało niespodziankę – świąteczny kiermasz, który pozwoli choć na chwilę zatrzymać się i poczuć magię nadchodzących świąt.

Na trzydniowym kiermaszu każdy znajdzie coś dla siebie. Poszukujący prezentów będą mieć okazję zaopatrzyć się lub zainspirować na stoiskach z rękodziełem, dekoracjami świątecznymi czy różnorodnymi świecami. Nie zabraknie regionalnych i góralskich produktów, czyli wędlin, oscypków, pieczywa, a dodatkowo także herbat i przypraw. Wszyscy chętni wezmą udział w konkursach i zabawach świątecznych z nagrodami. Wyjątkowej atmosfery doda świąteczna muzyka i karaoke, w którym najodważniejsi spróbują swoich sił w kolędowaniu z podkładem muzycznym.

Wiele atrakcji przygotowano również dla najmłodszych gości centrum. Maluchy wezmą udział w bożonarodzeniowych warsztatach, na których stworzą oryginalne dekoracje, ozdoby choinkowe oraz barwne rysunki o tematyce świąt. Wesołe zabawy i ciepła, rodzinna atmosfera z pewnością wprowadzą wszystkich gości kiermaszu w prawdziwie świąteczny nastrój.

Kiermasz bożonarodzeniowy odbędzie się od 20 do 22 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec przy ulicy Zuzanny 20 w Sosnowcu. Wszystkie atrakcje czekają na gości w godzinach otwarcia galerii. Wstęp wolny!

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu