Plebiscyt na najlepsze restauracje 2017 w Katowicach otwarty

07-12-2017
|
Plebiscyt na najlepsze restauracje 2017 w Katowicach otwarty
źródło: Pyszne.pl
Największy w Polsce serwis do zamawiania jedzenia Pyszne.pl wyłoni najlepsze katowickie restauracje 2017. Znamy już grono nominowanych w plebiscycie finalistów. Lokale walczą o głosy, a uczestnicy o nagrody, w tym kupon na rok darmowego jedzenia o wartości 7500 PLN.
Więcej informacji o plebiscycie i regulamin: www.pyszne.pl/blog/nagrody-top-restauracje-2017-glosuj-teraz/.

 Staliśmy się w ostatnich latach entuzjastami zamawiania przez Internet. Zjawisko to dotyczy również jedzenia z dostawą do domu lub biura. Mieszkańcy Katowic uwielbiają przede wszystkim pizzę, kuchnię turecką, ale też sushi i inne dania azjatyckie. Gdy czują głód, coraz chętniej sięgają po aplikacje mobilne.

Największy serwis do zamawiania jedzenia w Polsce Pyszne.pl postanowił sprawdzić, które restauracje gotują i dowożą najlepsze posiłki w Katowicach. Laureaci Nagród Top Restauracje 2017 wyłonieni zostaną na podstawie dwóch czynników: średniej ocen przyznanych im przez użytkowników w całym roku 2017 oraz ilości otrzymanych w plebiscycie głosów. Wyniki zostaną ogłoszone w styczniu.

Głosować można na stronie: www.pyszne.pl/top-restauracje lub po prostu podczas zamawiania, w specjalnie stworzonej zakładce na stronie menu restauracji. Za najciekawsze uzasadnienia swojego wyboru restauracji do wygrania: rok darmowego jedzenia o wartości 7500 PLN, rower elektryczny, 5 aparatów InstaX, 5 kuponów o wartości 100 PLN i 150 kuponów o wartości 20 PLN.

W ubiegłym roku najlepsza w Katowicach okazała się Maxi Pizza. W pierwszej piątce znalazły się również: Me Gusta, Mai Mai, Aleje Smaku oraz Da Grasso. „Coroczny konkurs na najlepszą restaurację na Pyszne.pl jest wyjątkowym wydarzeniem. Przez cały rok, niemalże 6 000 restauracji z Polski bardzo ciężko pracuje nad tym, aby swoimi zdolnościami kulinarnymi, obsługą klienta i zaangażowaniem przekonać do siebie klientów. Liczba głosów jest wskaźnikiem tego, którym restauracjom udało się to najlepiej. Dzięki plebiscytowi mamy okazję nie tylko docenić naszych wyjątkowych partnerów, ale również zwrócić na nich uwagę innych użytkowników naszego serwisu.” - mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl.

Najlepsze restauracje zostaną ogłoszone publicznie, a wśród czekających na nie nagród oprócz zestawów produktów przydatnych w codziennej pracy przewidziane jest między innymi uruchomienie outdoorowej kampanii reklamowej czy elektryczny rower, przydatny na przykład w realizacji dostaw.

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu