Black Friday w Centrum Handlowym Auchan Mikołów

24-11-2017
|
Black Friday w Centrum Handlowym Auchan Mikołów
źródło: redcomm
Wielkie, wyprzedażowe szaleństwo, czyli Black Friday zbliża się wielkimi krokami. Zapożyczone od Amerykanów święto na dobre zadomowiło się w Europie, w tym Polsce i jest nie lada gratką dla fanów zakupów. 24 listopada Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza do skorzystania z atrakcyjnych promocji, rabatów i wielkich obniżek cen.

Black Friday, czyli Czarny Piątek to dzień wielkich wyprzedaży w Stanach Zjednoczonych. W ostatni piątek listopada, tuż po Święcie Dziękczynienia Amerykanie tłumnie odwiedzają wszelkiego rodzaju centra handlowe, by skorzystać z promocji, rabatów cenowych i innych korzystnych ofert. W Polsce Black Friday nie jest tak hucznie obchodzony, jak na zachodzie, ale dzień wielkich wyprzedaży w ostatni piątek miesiąca staje się coraz bardziej popularny.

Atrakcyjne wyprzedaże w iście amerykańskim stylu czekają 24 listopada na wszystkich gości Centrum Handlowego Auchan Mikołów. Duże zniżki cen pozwolą zapobiegliwym zaopatrzyć się w niezbędne przedmioty, a nawet prezenty zanim centra handlowe na dobre ogarnie przedświąteczna gorączka.

Wyprzedaże z okazji Black Friday odbędą się 24 listopada w Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ul. Gliwickiej 3 w Mikołowie. Zniżki cenowe będą dostępne w wybranych sklepach galerii.

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu