Piątek największych okazji

21-11-2017
|
Dodał: Adam Piwek
Piątek największych okazji
źródło:
Spektakularne rabaty? We Wrocław Fashion Outlet zniżki do – 70% czekają przez cały rok. Jednak podczas Black Friday, 24 listopada, w outletowym sercu Dolnego Śląska nie zabraknie gorących ofert, które do czerwoności rozpalą miłośników okazji i prawdziwie miejskiego stylu.

Black Friday na dobre „zadomowił” się w naszych sklepach dopiero kilka lat temu. Dla klientów oznacza jedno: dzień naprawdę spektakularnych promocji, na które często czekamy nawet przez cały listopad. Dzięki nim jesienną czy nawet zimową kolekcję można kupić często za bardzo niewielkie kwoty, a w przypadku marek premium zdecydować się na wybór upragnionego płaszcza, żakietu czy bluzki znacznie, znacznie taniej niż nawet dzień wcześniej. – U nas promocje, jakie w innych centrach pojawiają się podczas Black Friday, trwają cały rok – mówi Katarzyna Warzecha z Wrocław Fashion Outlet. – Zniżki od – 30% do – 70% czekają każdego dnia w salonach z rozwiązaniami modowymi, sportowymi czy galanterią. Jednak także 24 listopada, podczas święta miłośników spektakularnych okazji, przygotowaliśmy sporo niespodzianek. U naszych ponad 90 marek czekają specjalne rabaty i oferty dzięki którym uzyskamy rabaty jeszcze niższy niż cena outlet.

Wyprawa na Black Friday to świetna możliwość do złowienia produktów z tego i ubiegłego sezonu. To także swoista mekka dla poszukiwaczy mikołajkowych prezentów. Nie tylko galanterię ale też sprzęt sportowy, a nawet biżuterię będzie można upolować w bardzo atrakcyjnych cenach. Na ten dzień szczególnie przygotowały się również salony modowe, gdzie zgodnie z zasadą „więcej za mniej”, będzie można stylowo przygotować się nie tylko na świąteczne spotkania ale też na zimowy wypad w góry czy zapowiadane srogie mrozy. Więcej modowych inspiracji na zimę, w dobrych cenach, można znaleźć na www.wroclawfashionoutlet.com

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu