Ogólnopolski system „Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców” (CEPiK) działa bez większych utrudnień

22-11-2017
|
Dodał: Sylwia Zaenger
Ogólnopolski system „Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców” (CEPiK) działa bez większych utrudnień
źródło: UM Katowice
KOMUNIKAT URZĘDU MIASTA KATOWICE: Ogólnopolski system „Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców” (CEPiK) działa bez większych utrudnień

Informujemy, że od dziś (20 listopada) ogólnopolski system „Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców” (CEPiK) działa bez większych utrudnień. W Biurze Praw Jazdy i Rejestracji Pojazdów katowickiego Urzędu Miasta można już załatwić sprawy dot. rejestracji pojazdów oraz zbycia pojazdów, które były niemożliwe do zrealizowana w zeszłym tygodniu z powodu błędów aplikacji na poziomie ogólnopolskim, które zostały naprawione przez służby ministerstwa. Obsługa mieszkańców odbywa się w standardowym trybie.

Jednocześnie uprzejmie prosimy wszystkie osoby, które z powodu problemów z CEPiK nie zostały obsłużone w zeszłym tygodniu, a termin rejestracji wyznaczony został na bieżący tydzień, aby kontaktowały się pod specjalnie uruchomionym numerem telefonem 32 705 47 65 celem potwierdzenia wizyty związanej ze złożeniem dokumentów i odebraniem pozwolenia czasowego oraz tablic rejestracyjnychNa okres od 20 do 24 listopada br., dla osób które nie zostały obsłużone, zostało uruchomione także specjalne stanowisko na którym będzie się wydawało ręcznie wypisane pozwolenie czasowe i tablice rejestracyjne oraz odbierało zweryfikowane wcześniej dokumenty do rejestracji. Stanowisko będzie czynne w godzinach 7.30 – 15.30.

 

Jednocześnie jeszcze raz przepraszamy Mieszkańców, których, z przyczyn niezależnych od nas, nie byliśmy w stanie obsłużyć w minionym tygodniu.

źródło: UM Katowice

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu