Mieszkanie plus

21-11-2017
|
Dodał: Sylwia Zaenger
Mieszkanie plus
źródło: UM Katowice
Inwestycja w ramach programu „Mieszkania dla Rozwoju" będzie realizowana jako jeden z elementów rządowego programu „Mieszkanie Plus" w oparciu o finansowanie z funduszu zarządzanego przez BGK Nieruchomości S.A.

W związku z dużym zainteresowaniem oraz licznymi zapytaniami w sprawie realizacji na terenie Katowic mieszkań na wynajem, informuję, że inwestycja, w której powstanie łącznie około 1000 mieszkań przy ul. Górniczego Dorobku i ul. Korczaka, będzie realizowana w ramach programu „Mieszkania dla Rozwoju" jako jeden z elementów rządowego programu „Mieszkanie Plus" w oparciu o finansowanie z funduszu zarządzanego przez BGK Nieruchomości S.A.

 

Do programu będzie mógł przystąpić każdy zainteresowany. W przypadku większej ilości wniosków niż dostępnych lokali mieszkalnych, wnioskodawca będzie musiał spełnić określone kryteria, które obecnie są w trakcie uzgadniania.

 

Przyjmowanie wniosków w ramach programu planuje się rozpocząć w czerwcu 2018 r. Szczegółowe informacje w przedmiotowym zakresie zostaną opublikowane na stronie internetowej inwestora: BGK Nieruchomości S.A. www.bgkn.pl oraz Katowickiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. www.tbs.katowice.pl  a także na stronie internetowej Urzędu Miasta Katowice www.katowice.eu                                                                                 

                                                                                  Prezydent Miasta Katowice

źródło: UM Katowice

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu