Pełna sala na Latino Dance charytatywnie

18-10-2017
|
Dodał: adventure_media
Pełna sala na Latino Dance charytatywnie
źródło:
Dobra zabawa, energia, ale przede wszystkim szczytny cel - tak podsumować można sobotnie charytatywne Latino Dance. Przez dwie godziny uczestnicy wydarzenia wraz z instruktorami Akademii Fitness bawili się w gorących latynoamerykańskich rytmach. Dochód z akcji zostanie przekazany na leczenie chorującego na raka mózgu, małego Mateusza.

W sobotę, 14 października na Arenie RAFAKO odbyło się charytatywne Latino Dance. Impreza rozpoczęła się o godz. 16.00. 5 instruktorów Akademii Fitness przygotowało dla uczestników 2-godzinny maraton latino. - Oprócz masy spalonych kalorii i litrów wylanego potu nasi uczestnicy przede wszystkim dobrze się bawili i zyskali szeroki uśmiech już na cały kolejny tydzień - mówi Karina Krybus, jedna z instruktorek prowadząca w tym dniu zajęcia latino. - Wycisnęliśmy z uczestników siódme poty - dodają z uśmiechem Ania Kocoń - Śliwa, Agnieszka Stępkowska, Joanna Głombik i Grzegorz Sumik, którzy również prowadzili charytatywne zajęcia latino dance.

W tym dniu oprócz energicznych ćwiczeń można było nabyć za „cegiełkę” pyszne domowe ciasta przygotowane przez Radę Rodziców SP3 w Raciborzu, a raciborskie wodociągi ZWiK serwowały wodę.

- Mimo, iż jest to nasza pierwsza tego rodzaju charytatywna impreza w Raciborzu jesteśmy miło zaskoczeni, że mieszkańcy tak mocno zaangażowali się w pomoc dla Mateusza i tak licznie przybyli na naszą taneczną akcję oraz bezinteresownie wsparli ją finansowo - mówi Joanna Armatys, organizatorka wydarzenia i właścicielka Akademii Fitness.
Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie Mateusza Giedy, raciborzanina chorującego na raka mózgu. - Już za kilka dni otrzymamy informację z fundacji „Iskierka” o sumie zebranych pieniędzy podczas całej akcji. Dziękujemy klientom Akademii Fitness, pracownikom SP3 w Raciborzu, OSiR Racibórz oraz wszystkim firmom, które ufundowały na ten dzień fanty. Dodatkowe podziękowania kierujemy do firmy Kolgraf za poligrafię i firmie S-STAGE za udostępnienie sceny. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji, za Waszą pomoc i wsparcie. Dzięki Wam Mateuszek będzie mieć szansę na dalsze leczenie - mówi Marek Armatys, właściciel Akademii Fitness.Organizatorem wydarzenia byli Akademia Fitness oraz Szkoła Podstawowa nr 3 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Raciborzu oraz OSiR Racibórz.

* * *
Tekst: Aneta Dulba, Adventure Media
Zdjęcia: Akademia Fitness

* * *
Akademia Fitness
http://akademia-fitness.eu 

Mieszczący się w Raciborzu klub fitness promujący zdrowy tryb życia. Akademia oferuje bogaty wybór treningów grupowych jak i indywidualnych dopasowanych do potrzeb klienta. Zajęcia takie jak Pilates, Latino Dance, Trening Metaboliczny, czy Step odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Akademia Fitness mieści się w Raciborzu, przy ul. Ocickiej 4 oraz ul. Zamkowej 4 (na terenie aquaparku H2Ostróg). 

* * *
Kontakt:
Aleksandra Dik
aleksandradik@adventure.media.pl
tel. + 48 604 231 738,
 tel. + 48 32 724 28 84
Adventure Media s.c.ul. S. Batorego 7, III p.,
47-400 Racibórz

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu