Cukierek albo psikus!

16-10-2017
|
Cukierek albo psikus!
źródło: pixabay
Halloween nadchodzi wielkimi krokami, ale czym byłaby zabawa bez mrocznych dekoracji! Fanów amerykańskiego święta Centrum Handlowe Auchan Gliwice zaprasza 21 października na warsztaty kreatywne, które pozwolą stworzyć różnorodne ozdoby, w tym upiorne duchy i przerażające pająki. Stąd już tylko jeden krok do udanej maskarady!

Impreza halloweenowa wymaga odpowiednich przygotowań. Niejeden rodzic wie, jak ważne dla maluchów w tym dniu jest kreatywne przebranie, smaczne przekąski i łakocie oraz… odpowiedni wystrój i ozdoby! Aby stworzyć mroczny klimat w domowych warunkach, wystarczą drobiazgi, które można wykonać samodzielnie. Dobra, choć nieco mroczna zabawa gwarantowana!

Na kreatywnych warsztatach dzieci pod okiem animatorów stworzą upiorne dekoracje, które pozwolą świętować ostatni dzień października w iście amerykańskim stylu. Powstaną m.in. latające na słomkach duchy i wielki, przerażający pająk. Do stworzenia prac posłużą styropianowe kule, czarna wełna, wykałaczki, słomki, tasiemki czy samoprzylepne oczka. Przerażeni?

Warsztaty pod hasłem „Cukierek albo psikus” odbędą się 21 października w Centrum Handlowym Auchan Gliwice przy ulicy Rybnickiej 207 w Gliwicach. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12:00 do 18:00. Materiały potrzebne do wykonania prac zapewnia organizator. Wstęp wolny!
InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu