Jesień z wyprzedażą

06-10-2017
|
Dodał: Adam Piwek
Jesień z wyprzedażą
źródło:
Atrakcyjne zniżki do – 80% na nowe kolekcje? To możliwe podczas wyprzedaży międzysezonowej, która startuje już 6 października we Wrocław Fashion Outlet
Na dobre chcemy zaszczepić wśród Dolnoślązaków miłość do okazji, dlatego już drugi raz w tym roku zapraszamy na „Mid Season Sale”, czyli wyprzedaż międzysezonową – mówi Katarzyna Warzecha z Wrocław Fashion Outlet. – Jej celem jest połączenie aktualnych rozwiązań modowych ze spektakularnymi rabatami, także od już obniżonych cen outletowych. Zwyczajowo wyprzedaż w trakcie sezonu jest stosunkowo krótka, bo ma zachęcić klientów do podjęcia konkretnych decyzji zakupowych. My wydłużyliśmy czas jej trwania do 10 dni. Dzięki temu każdy, w dogodnym dla siebie terminie, może skorzystać z dodatkowych promocji i cieszyć się modą na jesień.

 

Jak wyglądają międzysezonowe okazje w praktyce? We Wrocław Fashion Outlet kurtkę puchową popularnej firmy sportowej zamiast za 349 zł - w promocji w ramach „Mid Season Sale” kupimy za 99 złotych. Podobnie jest na przykład ze skórzanymi damskimi kozakami, których cena z 699 zł na kilka wyprzedażowych dni spada do 149,99 złotych. Idea wyprzedaży międzysezonowej we Wrocław Fashion Outlet przekłada się na konkretne rabaty, pozwalające zaoszczędzić nie tylko na ubraniach ale też galanterii czy obuwiu.

 

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu