Zrób zakupy i daj się obsypać „Deszczem nagród”

08-09-2017
|
Dodał: Adam Piwek
Zrób zakupy i daj się obsypać „Deszczem nagród”
źródło:
Jest taki deszcz, który może pozytywnie zaskoczyć! Od 8 do 24 września w Europie Centralnej na mieszkańców Śląska czeka „Deszcz nagród”. To akcja podczas której można wygrać nagrody o łącznej wartości 55 000 złotych. Wśród nich są karty na zakupy, biżuteria, ekspresy do kawy, roboty kuchenne czy smartwatche

Lubimy doceniać naszych klientów, dlatego we wrześniu przygotowaliśmy dla nich specjalną niespodziankę. Jest nią loteria „Deszcz nagród” – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Europy Centralnej. – Akcja jest bardzo prosta. Wystarczy zrobić u nas zakupy za minimum 50 złotych, aby otrzymać szansę udziału w loterii i wygrania karty na zakupy o wartości 1 000 złotych oraz jednej z ponad tysiąca dodatkowych niespodzianek. Od 8 do 24 września do wygrania są m.in. sprzęt sportowy, elektronika, biżuteria, luksusowe kosmetyki czy karty na zakupy. Gdzie można przekonać się, czy „Deszcz nagród” przyniesie nam szczęście? Z paragonem za zakupy w Europie Centralnej o wartości minimum 50 złotych należy udać się do punktu obsługi loterii, w pobliżu kawiarni Grycan. Tam, zrywając wybraną wstążkę, otrzymamy szansę na wygranie jednej z 1 198 nagród. Dodatkowo, klienci – odwiedzający Europę Centralną od poniedziałku do piątku do godz. 14:00 – zyskają podwójną okazję na wygraną. Łączna wartość niespodzianek, jakie czekają na mieszkańców Śląska, to ponad 55 000 złotych!

Znajdź inspiracje w Europie Centralnej

Loteria to tylko jeden z dodatkowych magnesów dla mieszkańców Śląska, bo przecież wrzesień to czas zakupowych przygotowań do szkoły, powrotu na studia ale też remontów i przemian, jakie zachodzą w naszych domach, na działkach i ogrodach. Wiele sklepów w Europie Centralnej z tej okazji przygotowało ciekawe rozwiązania, które zadowolą najbardziej wymagające gusta. Warto także odwiedzić salony z propozycjami modowymi czy galanteryjnymi. Na dobre zadomowiły się w nich nowe kolekcje, które przydadzą się na chłodniejsze dni. Na półkach goszczą m.in. stylowe rozwiązania z czerwienią oraz motywami retro, które będą królować w nadchodzącym sezonie. W przerwie między wizytami w sklepach, warto odwiedzić także nową strefę relaksu z fotelami do masażu, skorzystać ze smakowitej oferty gastronomicznej czy wybrać się do Kolejkowa. Tam wciąż na oczach widzów powstaje kolejna makieta, przedstawiająca handlowe oblicze Katowic. Zakupy na Pszczyńskiej 315 w Gliwicach są dostępne nie tylko dla zmotoryzowanych. Można tam dojechać autobusem 232 KZK GOP, który dogodnie skomunikowano z liniami tego przewoźnika m.in. z różnych części Gliwic, a także Zabrza, Knurowa czy Gierałtowic.

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu