Seifert Polska w biegu charytatywnym Poland Business Run 2017

01-09-2017
|
Dodał: Magdalena Żuk
Seifert Polska w biegu charytatywnym Poland Business Run 2017
źródło: Poland Business Run
Już 3 września br. w 8 miastach w Polsce odbędzie się kolejna edycja największego charytatywnego biegu Poland Business Run. Seifert Polska także bierze udział w tym przedsięwzięciu.

Bieg jest organizowany już od 6 lat, ma na celu nie tylko wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo, lecz także promocję aktywności fizycznej oraz integrację lokalnej społeczności ze środowiskiem biznesowym. Zainteresowanie biegiem z każdym rokiem jest coraz większe. W 2016 r. łącznie w biegu wzięło udział ponad 16 tys. biegaczy, w tym roku jest już ponad 20 tys. zarejestrowanych uczestników.

Wśród pracowników Seifert Polska wybrano dwie pięcioosobowe drużyny, które wystartują w sztafecie w Katowicach oraz Poznaniu. Dystans biegu dla każdego uczestnika to około 3,8 km.

 W Katowicach Seifert będzie konkurował z drużynami takich firm, jak: ING Bank Śląski, Kamsoft, IKEA Katowice, PwC, Unilever. W Poznaniu w rywalizacji zmierzy się z przedstawicielami m.in: Capgemini, Carlsberg, PKP, Enea, czy Zeiss.

- Bardzo cieszymy się, że możemy wziąć udział w tym wydarzeniu i dzięki temu wesprzeć osoby potrzebujące. Bieg Business Run powoli staje się stałym elementem naszych działań w zakresie CSR. Trzymamy kciuki za nasze drużyny i tak, jak w poprzednim roku liczymy na dobry wynik naszych zespołów. - mówi Jan Brachmann, Prezes Zarządu Seifert Polska Sp. z o.o.

Zachęcamy do aktywnego kibicowania!

Więcej informacji: http://polandbusinessrun.pl/

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu