Spróbuj swoich sił podczas festiwalu gier planszowych!

02-09-2017
|
Spróbuj swoich sił podczas festiwalu gier planszowych!
źródło: redcomm
Mała rozgrzewka przed rozpoczęciem roku szkolnego? 2 września Centrum Handlowe Auchan Żory zapewni wszystkim gościom moc atrakcji w duchu rywalizacji, współpracy i dobrej zabawy. Najmłodsi wraz z opiekunami wezmą udział w rozgrywkach festiwalu gier planszowych, warsztatach oraz licznych konkursach.

Gotowi do zmierzenia się w wielkiej planszówce o wymiarach 4x4 metry? W grze „Grzybobranie” najmłodsi będą przesuwać się jako pionki, o ruchach zadecyduje wielka kostka, a celem będzie uzbieranie jak największej liczby grzybków. Przekonamy się, czy wygra spryt, czy też szczęście! W grze „Wyścig” o wygranej zadecyduje liczba wyrzucanych oczek i pierwszeństwo dotarcia do mety, natomiast celne oko sprawdzą gry, takie jak rzucanie kółeczkami na pachołki i woreczkami do celu. Dla tych, którzy wolą zajęcia manualne przygotowano warsztaty z tworzenia biżuterii i malowanie ilustracji z bajek. Wyszkoleni animatorzy wykonają kolorowe „tatuaże” i będą wyplatać warkoczyki, a na amatorów popularnych klocków czekają 4 stanowiska, gdzie powstaną najróżniejsze budowle. Znajdzie się też coś dla fanów konkursów, a dla biorących udział w grach i quizach przewidziano nagrody i słodkie upominki.

Podczas weekendowych atrakcji dzieci wraz z rodzicami będą mieć okazję wykazać się przed powrotem do szkolnych ławek. Wydarzenie ma przypomnieć, że zdrowa rywalizacja, a także współpraca mogą być przyjemne, a w szkole czeka sporo podobnych atrakcji.

Festiwal gier planszowych odbędzie się 2 września w Centrum Handlowym Auchan Żory przy Francuskiej 11 w Żorach. Zabawa rozpocznie się o godzinie 11.00 i potrwa do godziny 17.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny! 

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu