Przygotuj się na nowy sezon w dobrej cenie

31-08-2017
|
Dodał: Adam Piwek
Przygotuj się na nowy sezon w dobrej cenie
źródło:
Kupując jesienne kolekcje nie trzeba przepłacać. Od 1 do 3 września we Wrocław Fashion Outlet można to zrobić jeszcze taniej. Podczas zakupów można tam otrzymać dodatkowe 100 złotych na modowe zakupy z oferty sezonu jesień-zima

Ze specjalnego bonu na zakupy będzie można skorzystać dokonując wcześniej zakupów za minimum 500 złotych - maksymalnie na pięciu paragonach. Akcja trwa od najbliższego piątku do niedzieli i będzie mogło z niej skorzystać niemal pół tysiąca klientów.  – W ten sposób chcemy pokazać mieszkańcom regionu, że decydując się na zakupy na nowy sezon wcale nie muszą godzić się na wysokie ceny– mówi Katarzyna Warzecha z Wrocław Fashion Outlet. – Początek okresu jesień-zima w gospodarstwach domowych zawsze wiąże się ze sporymi wydatkami. Kurtki, płaszcze czy cieplejsze buty to często inwestycja na więcej niż jeden sezon, dlatego na samym początku września chcemy docenić tych, którzy skorzystają z najbogatszej nowej oferty, jaką proponują nasze salony i zaproponować im dodatkowy bon na zakupy, do wykorzystania do końca września.

Jak dobrze przygotować się do nadchodzącego sezonu pełnego niższych temperatur, wiatru czy deszczu? W najbliższych miesiącach warto postawić np. na stylowy duet, jaki tworzą kaszkiet i beret. Dzięki nim nawet najbardziej szary dzień można zaczarować feerią barw a przy tym czuć się komfortowo. Wśród nowych kolekcji wciąż trwa moda na duże, oversizowe, swetry, które stanowią świetny wybór na chłodne wieczory. Zdaniem stylistów, świetnie sprawdzają się chociażby w towarzystwie kozaków za kolano czy jako zamiennik płaszcza w nieco cieplejsze, bezdeszczowe dni. W poszukiwaniu bardziej oficjalnego outfitu warto sięgnąć po szare marynarki. W nadchodzących miesiącach szczególnie polecane są takie z motywem w kratę. Panie, które uwielbiają sukienki, powinny rozważyć uzupełnienie swojej szafy o takie z motywami kwiatowymi. Wiele ciekawych pomysłów na bardziej aktywną jesień można odszukać w pierwszym dolnośląskim salonie Outhorn. Można tam nabyć kolekcję „Sport Up selected by Dorota Gardias”, składającą się z linii treningowej, w tym rozwiązań fitness, trekkingowych i narciarskich.

 

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu