Zagrają o uśmiech dzieci

31-08-2017
|
Dodał: Sylwia Zaenger
Zagrają o uśmiech dzieci
źródło: UM Gliwice
2 i 3 września odbędzie się Turniej o 1 uśmiech. 20 zespołów powalczy o zwycięstwo w futsalu i... ferie zimowe dla podopiecznych Domu Dziecka nr 2. Kibicować będzie można na pełnym atrakcji pikniku.

Inicjatywę wspierają firmy działające w Gliwicach. Ich pracownicy już po raz szósty zawiązują amatorskie drużyny piłki halowej. Podczas poprzednich pięciu edycji turnieju udało się zebrać około 200 tys. zł. Padło 1280 bramek. Ile kibice zobaczą w tym roku? O tym przekonamy się już 2 września w Centrum Kulturalno-Sportowym „Łabędź” (ul. Partyzantów 25).

3 września zaplanowano piknik dla dzieci. Atrakcji nie zabraknie! Będą przedstawienia Teatru Pinokio i Lufciku na Korbkę. Młodzież spróbuje swoich sił w bubble footballu. Gracze rozegrają mecz opakowani w wielkie, przezroczyste kule. Dla dorosłych będą zajęcia zumby i jogi.  Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny. W trakcie imprezy odbędzie się wyprzedaż garażowa, z której dochód trafi do dzieci z Domu Dziecka nr 2. Będzie też loteria cegiełkowa oraz licytacje. Piknik w „Łabędziu” odbędzie się między godz. 9.00 a 16.00. Wydarzenie objął patronatem Prezydent Miasta Gliwice.

źródło: UM Gliwice

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu