Seifert Polska dla branży automotive

09-08-2017
|
Dodał: Monika Kmera
Seifert Polska dla branży automotive
źródło: Seifert Polska
Seifert Polska wygrał kolejny przetarg na obsługę branży motoryzacyjnej. Będą to następne trzy duże realizacje dla firmy. Doceniono know how, wysokie kompetencje i kompleksową obsługę dopasowaną do indywidualnych wymagań Klienta.

Wybierając firmę do obsługi logistycznej, trzeba wziąć pod uwagę wiedzę i doświadczenie partnera. Obsługa magazynowa branży automotive wymaga starannie wypracowanych rozwiązań. To nowoczesne systemy, które ułatwiają wymianę informacji i szybką lokalizację poszczególnych elementów rozlokowanych po różnych częściach magazynu.

Przy kompleksowej obsłudze w całym łańcuchu dostaw niezwykle ważna jest także jakość i elastyczność operacyjna. Specyfika branży automotive związana jest przede wszystkim  z koniecznością zastosowania doskonałego systemu organizacyjnego i szybkiego przepływu informacji. Seifert Polska oferuje pełen zakres montażu elementów oraz dodatkowe usługi logistyczne. To odpowiedź na dzisiejsze potrzeby Klienta.

- Wykonujemy montaż prostych podzespołów oraz części znacznie większych gabarytów. Specjalizujemy się ponadto w logistyce części zamiennych. Korzystając z 70-letniego doświadczenia Seifert Logistics Group możemy z całą pewnością zagwarantować najwyższą jakość obsługi. Stosujemy wysokie standardy bezpieczeństwa. - mówi Jan Brachmann, Prezes Zarządu Seifert Polska Sp. z o.o.

Seifert Polska to dynamiczna i elastyczna w działaniu firma świadcząca wysokiej jakości usługi w branży TSL. Jest częścią niemieckiej Seifert Logistics Group, która jest obecna w 34 oddziałach w Niemczech, Czechach i w Polsce. Oferuje  innowacyjne, inteligentne koncepcje usług w zakresie zaopatrzenia, produkcji, dystrybucji, a także magazynowania i logistyki produkcyjnej. Spółka wykorzystuje kapitał doświadczeń i kompetencji Grupy dla rozwoju współpracy z różnymi branżami i segmentami rynku. Specjalizuje się w obsłudze branży automotive, papierniczej, materiałów budowlanych, chemicznej, FMCG i farmaceutycznej.

www.seifert-magazyny.pl

www.facebook.com/SeifertPolska


InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu