Europa Centralna rośnie i zaprasza na zakupy autobusem 232

09-08-2017
|
Dodał: Adam Piwek
Europa Centralna rośnie i zaprasza na zakupy autobusem 232
źródło:
W pierwszej połowie 2017 roku Centrum Handlowe Europa Centralna zanotowało wzrost odwiedzalności na poziomie 15,46%. – Dbałość o klientów to jeden z priorytetów, dlatego żeby ułatwić dotarcie na zakupy osobom niezmotoryzowanym od 1 lipca kursuje do nas autobus linii 232 KZK GOP – wyjaśnia dyrektor Katarzyna Lenartowicz

Zarządca Europy Centralnej informuje, że w I półroczu centrum notuje wzrosty w obszarze odwiedzalności i obrotów. Od stycznia do czerwca liczba klientów wzrosła o 15,46%. Co równie ważne, rosną także obroty najemców. W analizowanym okresie zwiększyły się one o niemal 13%. –  Obserwowane wzrosty to efekt konsekwentnie realizowanej strategii Europy Centralnej, której jednymi z kluczowych elementów są koncentracja we wspieraniu najemców oraz organizacja akcji prosprzedażowych. Istotnym wyzwaniem dla nas są także działania skupiające się na stałym poprawianiu naszej oferty handlowej i dostępności centrum dla klientów z różnej części regionu – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Europy Centralnej.

W minionych miesiącach w przestrzeni centrum pojawił się nowy najemca Sizeer, powiększył się również salon Diverse. Od 21 lipca w Europie Centralnej funkcjonuje także nowa marka NeoNail.

Dbając o komfort klientów, Europa Centralna od 1 lipca rozpoczęła współpracę z największym na Śląsku organizatorem komunikacji publicznej – KZK GOP. Wraz z początkiem III kwartału do Centrum dojeżdża klimatyzowany autobus linii 232, który jest skomunikowany z innymi autobusami z Gliwic, Zabrza, Knurowa i okolicznych miejscowości. W ten sposób zarządca centrum ułatwia dojazd klientom, a także osobom zatrudnionym w centrum, które mogą dotrzeć na Pszczyńską 315 w Gliwicach na jednym bilecie miesięcznym czy sieciowym - bez konieczności ponoszenia dodatkowej opłaty za przejazd. Autobus dojeżdżający do Europy Centralnej przystosowany jest także do transportu wózków dziecięcych oraz pojazdów osób niepełnosprawnych.

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu