Wystawa kotów nierasowych

27-07-2017
|
Wystawa kotów nierasowych
źródło: Schronisko dla zwierząt w Gliwicach
W najbliższą sobotę Centrum Handlowe Auchan Gliwice zaprasza na wystawę kotów nierasowych. Od godziny 10:00 do godziny 18:00 będzie można poznać zwierzęta zamieszkujące schronisko w Gliwicach i domy tymczasowe, a także dowiedzieć się, jakie warunki trzeba spełnić, żeby adoptować kota lub psa ze schroniska.

Kot towarzyszy człowiekowi od kilku tysięcy lat i obecnie istnieje wiele ras tego zwierzęcia. Jednak na wystawie, która w najbliższą sobotę odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Gliwice, będzie można obejrzeć koty i kocięta nierasowe, takie które najczęściej można spotkać w otoczeniu człowieka. Wszystkie zwierzęta, które będzie można poznać podczas tego wydarzenia, na co dzień zamieszkują Schronisko dla  zwierzą w Gliwicach lub domy tymczasowe.

Podczas spotkania będzie można również porozmawiać z opiekunami zwierząt i dowiedzieć się, jak wygląda adopcja kota lub psa i jakie warunki należy spełnić, żeby dać dom zwierzęciu. Pracownicy schroniska opowiedzą również, jak przyczyniać się do ograniczenia bezdomności zwierząt.

Wystawa kotów nierasowych odbędzie się 29 lipca 2017 roku w Centrum Handlowym Auchan Gliwice przy ulicy Rybnickiej 207 w Gliwicach w godzinach 10.00-18.00. Wstęp wolny.

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu