Urodzinowe atrakcje na sportowo

17-07-2017
|
Urodzinowe atrakcje na sportowo
źródło:
Gotowi, do biegu, start! Z okazji urodzin Centrum Handlowego Auchan Poczesna 23 lipca odbędzie się urodzinowy bieg na dystansie 5 i 10 kilometrów. Na uczestników imprezy „Biegnij po nagrody” czeka mnóstwo atrakcyjnych nagród i upominków.

Aktywność fizyczna wpływa korzystnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Już w najbliższą niedzielę, 23 lipca miłośnicy biegania będą mogli wziąć udział urodzinowym biegu Centrum Handlowego Auchan Poczesna pt. „Biegnij po nagrody” na wybranym przez siebie dystansie - 5 lub 10 kilometrów. Na zwycięzców biegu na dystansie 10 km czekają m.in nagrody pieniężne, a na zwycięzców biegu na dystansie 5 km - upominki od sponsorów. Wszyscy uczestnicy otrzymają pakiety startowe oraz pamiątkowe medale. Limit czasu dla wszystkich dystansów wynosi 1 godzinę i 45 minut.

W klasyfikacji OPEN kobiet i mężczyzn w biegu na 10 km zwycięzcy pierwszego miejsca otrzymają 300 zł, drugiego - 200 zł, a trzeciego 100 zł oraz puchary, dyplomy i upominki od sponsorów. Dla osób, które zajmą miejsca od 4. do 10. na obu dystansach oraz dla osób z miejscami określonymi w regulaminie biegu, przygotowano nagrody dodatkowe. Do wygrania są m.in. pakiety startowe na PZU półmaraton w Krakowie, zaproszenia do rodzinnych parków rozrywki, vouchery na zabiegi spa i kursy językowe, akcesoria sportowe oraz zaproszenia do restauracji.

Wydarzenie „Biegnij po nagrody” odbędzie się 23 lipca 2017 roku w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Start biegu nastąpi o godzinie 11.00 na parkingu przy galerii handlowej. Uczestników biegu obowiązują zapisy online oraz weryfikacja uczestnictwa w Biurze Zawodów w godzinach 8.30-10.30 w dniu imprezy.

Pełny regulamin wydarzenia i zapisy znajdują się na stronie http://biurozawodow.pl/events/info/bieg-auchan-poczesna. Wysokość opłaty startowej zależna jest od wybranego dystansu. W przypadku wyboru uczestnictwa w biegu na 5 km wynosi ona 20 zł (jeśli zostanie opłacona do 20 lipca) lub 30 zł (jeśli zostanie ona opłacona w dniu imprezy, w Biurze Zawodów). W przypadku wyboru uczestnictwa w biegu na 10 km opłata wynosi 30 zł (jeśli zostanie opłacona do 20 lipca) lub 40 zł (jeśli zostanie ona opłacona w dniu imprezy, w Biurze Zawodów). Limit uczestników biegu wynosi 200 osób. W biegu na 5 km udział mogą wziąć osoby w wieku 14 lat i starsze. W biegu na 10 km udział mogą wziąć osoby w wieku 16 lat i starsze. Zawodnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę prawnych opiekunów na uczestnictwo w biegu (podpisanie oświadczenia w biurze zawodów przez rodzica lub opiekuna prawnego po przedstawieniu dokumentu tożsamości). Mapa trasy zostanie udostępniona przez organizatora na stronie biegu. Wyniki dostępne będą na stronie www.wynikionline.pl.

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu