"Akcja samokontrola" - zadbaj o swoje zdrowie

17-07-2017
|
"Akcja samokontrola" - zadbaj o swoje zdrowie
źródło: Materiały prasowe
Już w najbliższy weekend Centrum Handlowe Auchan Gliwice zaprasza wszystkie panie do udziału w spotkaniu w ramach kampanii „Akcji Samokontrola – Nie daj się chorobie. Pokonaj ją sama!”. Uczestniczki będą mogły dowiedzieć się, jak prawidłowo wykonać samodzielnie badanie i wziąć udział w konkursie.

Rak piersi jest jednym z najczęstszych nowotworów u kobiet. Wczesne wykrycie tej choroby, pozwala uniknąć powikłań i przerzutów, co z kolei daje większe szanse na wyleczenie. Dlatego organizatorzy spotkania w ramach cyklu „Akcja Samokontrola – Nie daj się chorobie. Pokonaj ją sama”, która 22 i 23 lipca odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Gliwice, będą przekonywali uczestniczki, jak ważna jest profilaktyka i prawidłowe samobadanie piersi. Na specjalnym stanowisku wyposażonym w fantomy panie nauczą się, jak prawidłowo przeprowadzać samodzielne badanie piersi, jako pierwszy krok profilaktyki raka piersi. Wśród fantomów są takie, które odzwierciedlają zdrową pierś oraz z guzkiem.

Dla uczestniczek spotkania przygotowano także miłe niespodzianki. Panie będą mogły wziąć udział w minisesji fotograficznej, do której przygotuje je obecna na miejscu wizażystka. Każda fotografowana otrzyma w prezencie trzy zdjęcia. 

Uczestniczki będą mogły również wziąć udział w specjalnym konkursie. Aby zawalczyć o nagrody, wystarczy udać się do strefy konkursowej i udział w nagraniu, podczas którego trzeba będzie przekonać inne kobiety do regularnego, samodzielnego badania piersi. Komisja konkursowa wyłoni najlepsze pięć nagrań, których uczestniczki otrzymają atrakcyjne nagrody.

Spotkanie w ramach  kampanii „Akcja Samokontrola – Nie daj się chorobie. Pokonaj ją sama” odbędzie się 22 i 23 lipca 2017 roku w Centrum Handlowym Auchan Gliwice przy ulicy Rybnickiej 207 w Gliwicach w godzinach 11.00-17.00. Wstęp wolny.

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu