Grycan w Galerii SFERA

19-06-2017
|
Grycan w Galerii SFERA
źródło:
Największe bielskie centrum handlowe - Galeria SFERA – regularnie wzmacnia portfolio najemców, dbając o to, by oferta działającego z sukcesem od 15 lat obiektu utrzymywała się na najwyższym poziomie. 10 czerwca oferta Galerii wzbogaciła się także o lodziarnię Grycan.

Zdjęcie 1. Wnętrze kawiarni Grycan w Galerii SFERA

250 sklepów i punktów usługowych rozlokowanych na 63 tys mkw GLA, centralna lokalizacja, rozbudowany kalendarz marketingowy, wysoka siła nabywcza mieszkańców regionu oraz częste wizyty klientów z Czech czy Słowacji – tak wygląda potencjał Galerii SFERA w Bielsku-Białej, który został doceniony przez kolejną wiodącą markę. Lodziarnia Grycan od 10 czerwca zajmuje lokal o powierzchni 57 mkw zlokalizowany na parterze Galerii Sfera II.

 

Otwarcie nowej lodziarnio – kawiarni Grycan idealnie wpisuje się w oczekiwania klientów. Piękna pogoda, zbliżające się wakacje to świetna okazja, by skorzystać z szerokiego asortymentu marki, która od ponad 12 lat z pasją i powodzeniem produkuje najwyższej jakości lody, niezmiennie według tradycyjnej rodzinnej receptury. W ofercie, poza deserami lodowymi i ponad 30 smakami lodów serwowanych w kulkach, klienci znajdą domowe ciasta, torty lodowo-bezowe oraz pyszną kawę.

 

Wyróżnikiem naszej Galerii jest wyjątkowe portfolio polskich i zagranicznych marek, z których aż 70% wybrało Sferę, jako jedyną lokalizację swoich salonów na Podbeskidziu. Cały czas śledzimy oczekiwania klientów i rozbudowujemy ofertę tak, aby jeszcze lepiej odpowiadać na ich potrzeby. „Grycan - lody od pokoleń” to wyjątkowy najemca – rodzinna firma, która dzięki konsekwentnemu działaniu i wysokiej jakości produktom zdobyła serca wielu Polaków. Naszym zdaniem świetnie wkomponuje się w bogatą ofertę gastronomiczną galerii – podkreśla Monika Magner – dyrektor Galerii SFERA.

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu