Centrum Logistyczne 7R Logistic Kraków z rozwiązaniami Protan Polska

12-04-2017
|
Dodał: Milena Morcinek
Centrum Logistyczne 7R Logistic Kraków z rozwiązaniami Protan Polska
źródło: fot. Materiały prasowe Protan
Protan Polska dostarczył swoje rozwiązania dachowe pod realizację pokrycia dachowego Centrum Logistycznego 7R Logistic Kraków - Kokotów. Łącznie dla tego dewelopera Protan dostarczył prawie 100 000 m2 membran dachowych. Wykonawcą jest spółka Trasko-Inwest.

Na terenie Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej powstała kolejna inwestycja. Lokalizacja krakowskiego Parku Logistycznego w Kokotowie znajduje się we wschodniej części obwodnicy Krakowa i sąsiaduje z autostradą A4. Obiekt o łącznej powierzchni 14 000 m2, należący do 7R Logistic został oddany do użytku w styczniu br.. W planach dewelopera 7R, jest stworzenie w Kokotowie Parku Logistycznego o powierzchni 150 000 m2.

 

Dostawcą rozwiązań dachowych jest Protan Polska Sp. z o.o.. Membrany dachowe Protan, zapewniają możliwość pokrycia dachów o najbardziej skomplikowanym kształcie, kącie i nachyleniu połaci. Wyróżnia je wysoka estetyka i prosty montaż przy użyciu minimalnych wymagań sprzętowych, spełniając tym samym wymogi w zakresie jakości, elastyczności i zdolności adaptacji.

 

Łącznie dla dynamicznie rozwijajcego się dewelopera 7R Logistic SA, nowoczesna technologicznie spółka Protan, dostarczyła prawie 100 000 m2 rozwiązań dachowych.

 

Protan to norweska grupa przemysłowa, która jest światowym liderem w technologiach membranowych. Tworzy i dostarcza membrany, systemy dachowe, systemy wentylacji i tekstylia techniczne.

 

www.protan.pl

www.facebook.com/Protan-Polska

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu