PRIMAVERA-HOME Z AGENCJĄ PR

16-03-2017
|
PRIMAVERA-HOME Z AGENCJĄ PR
źródło: PRIMAVERA-HOME.PL
Ekskluzywne meblowe atelier i sklep internetowy Primavera-Home rozpoczęły współpracę z agencją public relations FACE IT! W ramach umowy agencja będzie odpowiedzialna za media relations, doradztwo wizerunkowe oraz wsparcie kanałów społecznościowych.
Agencję wybrano w drodze rekomendacji, umowę podpisano na 6 miesięcy. 
Primavera-Home oferuje unikatowe, niepowtarzalne kolekcje mebli, oświetlenia i akcesoriów dekoracyjnych, tworzone lub sprowadzane na zamówienie najbardziej wymagających klientów – firma otworzyła jeden z najbardziej luksusowych showroomów w Warszawie. Primavera-Home specjalizuje się w meblach i dodatkach w stylach nowojorskim, modern glamour, modern classic i shabby shick, pochodzących z Polski lub importowanych od dostawców z USA, czy Holandii.
- Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i z niezwykłą starannością. Oferujemy fachową poradę i pomoc dekoratora wnętrz, bo chcemy, aby efekt końcowy przerósł najśmielsze oczekiwania klienta. Sprzedajemy pewien koncept dekoracyjny, w którym każda rzecz, mebel czy dodatek pasuje do pozostałych, tworząc unikatową całość. Zamówione produkty dostarczamy do klienta praktycznie od ręki, na co pozwala bardzo bogate zaplecze magazynowe - podkreśla Helena Sworowska, dyrektor Primavera-Home.
InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu