Przedsiębiorco, przypominamy!

19-03-2017
|
Dodał: Sylwia Zaenger
Przedsiębiorco, przypominamy!
źródło: UM Siemianowice Śląskie
Wciąż trwają zapisy na II Siemianowickie Targi Małych i Średnich Przedsiębiorstw „Oferuję – Potrzebuję”.

Na firmy czeka 100 bezpłatnych stanowisk. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy (formularz do pobrania pod artykułem).

Informacje o targach znajdziesz tutaj.

Jednocześnie zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do zostanie partnerem lub uczestnikiem „Siemianowickiej Karty Młodego Przedsiębiorcy”. Jest to system zniżek oferowanych przez siemianowickie firmy dla początkujących przedsiębiorców do 30 roku życia, prowadzących działalność na terenie miasta. Informacje o partnerach projektu będą publikowane w mediach samorządowych.

 

Przedsiębiorco! Nie może Cię zabraknąć!

Już 20 maja, na terenie Kompleksu Sportowego „Michał” odbędą się II Siemianowickie Targi Małych i Średnich Przedsiębiorstw „Oferuję – Potrzebuję”. Zgłoszenia tylko do 21 kwietnia.

Pierwszą edycję targów zorganizowano w zeszłym roku i trzeba przyznać, że okazała się pełnym sukcesem. Ponad 100 wystawców. Setki, jak nie tysiące odwiedzających. Bardzo dobre odczucia samych beneficjentów – przedsiębiorców, którzy mogli zaprezentować się. Ale też wymienić doświadczeniami, przeprowadzić rekrutację, pozyskać nowych klientów lub poznać podwykonawców czy kooperantów tu na miejscu, a nie w sąsiednich miastach.

Uczestnictwo w Targach MŚP jest bezpłatne. Wystarczy pobrać formularz wypełnić i dostarczyć najpóźniej 21 kwietnia do Urzędu Miasta osobiście lub w formie skanu na adres: investor@um.siemianowice.pl.

Na wystawców czeka co najmniej 100 stanowisk (obowiązuje kolejność zgłoszeń).

Targi będą również bezpłatne dla zwiedzających.

Zachęcamy każdego przedsiębiorcę do kontaktu telefonicznego lub mailowego z pracownikami Biura Obsługi Inwestora: Marta Szaleniec 32-760-53-59, Jakub Nowak 502-693-575 - investor@um.siemianowice.pl.

Informacje o projekcie znajdziesz tutaj.

źródło: UM Siemianowice Śląskie 

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu