Karta Młodego Przedsiębiorcy - zostań partnerem lub uczestnikiem programu

15-03-2017
|
Dodał: Sylwia Zaenger
Karta Młodego Przedsiębiorcy - zostań partnerem lub uczestnikiem programu
źródło: UM Siemianowice Śląskie
Chcąc wspierać przedsiębiorców na starcie ich działalności gospodarczej, Prezydent Miasta Rafał Piech wprowadził stosownym zarządzeniem program „Siemianowicka Karta Młodego Przedsiębiorcy”.

Jest to system zniżek oferowanych przez siemianowickie firmy dla początkujących przedsiębiorców do 30 roku życia, prowadzących działalność na terenie miasta.

Zapraszamy wszystkie firmy, które chciałyby zostać partnerami akcji i zaoferować młodym biznesmenom zniżki na swoje produkty bądź usługi. Zniżki i ulgi obejmować mogą zarówno całość oferty, jak i wybrane przez Państwa produkty i usługi, przy czym nie mogą być mniejsze niż 10% ceny (jednak zachęcamy do udzielania co najmniej 15-20 % rabatu). Lista partnerów opublikowana będzie na miejskiej stronie internetowej w dedykowanej zakładce, akcja będzie także szeroko promowana w miejskich mediach.

Równolegle zachęcamy młodych przedsiębiorców do wypełnienia odpowiedniego formularza, dzięki któremu staną się uczestnikami programu i obniżą koszty prowadzenia swojej działalności gospodarczej w pierwszym okresie jej funkcjonowania.  

Jest to kolejne rozwiązanie skierowane przez samorząd do lokalnych firm, mające stwarzać lepsze warunki ich rozwoju, co w konsekwencji będzie miało korzystny wpływ na miasta i jego mieszkańcom.

Więcej informacji o akcji udzielą pracownicy Biura Obsługi Inwestora: Jakub Nowak – 32 760 53 58, Marta Szaleniec: 32 760 53 59.
Szczegóły Programu oraz wzory formularzy znajdują Państwo tutaj. 

źródło: UM Siemianowice Śląskie 

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu