Wybuchowy Dzień Kobiet Akademii Fitness

10-03-2017
|
Dodał: adventure_media
Wybuchowy Dzień Kobiet Akademii Fitness
źródło:
Strzelanie do tarczy, ujeżdżanie byka, ale także bezpłatne makijaże - m.in. takie atrakcje dla klubowiczek przygotowała Akademii Fitness z okazji środowego święta wszystkich pań. Miłośniczkom zdrowego stylu życia dzień upłynął pod znakiem Dzikiego Zachodu.

O tym jak trafiony jest pomysł organizowania tematycznych imprez świadczy wysoka frekwencja i kreatywność pań w doborze kowbojskich strojów.

W środę, 8 marca, Akademia Fitness zamieniła się w westernowe miasteczko. Na klubowiczki czekały nie tylko stosowne dekoracje - kaktusy, snopki słomy i inne elementy przywodzące na myśl Dziki Zachód, ale także ciasteczka w kształcie rumaków oraz barwnie przebrane instruktorki w kowbojskich strojach. Tego dnia energetyczne zajęcia odbywały się przy dźwiękach westernowych rytmów. Nie zabrakło też innych atrakcji, takich jak ujeżdżanie „byka” i rzuty lotkami do tarczy. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody ufundowane przez Akademię Fitness oraz firmę FM Group. FM Group umożliwiła ponadto poznanie nowego suplementu diety - NUTRICODE, panie mogły także skorzystać z bezpłatnego makijażu wykonywanego przez profesjonalistkę w tej dziedzinie. 

Wzorem ubiegłego roku, Akademia Fitness zorganizowała dla swoich uczestniczek  konkurs fotograficzny prowadzony w serwisie Facebook. Zabawa polegała na zrobieniu sobie zdjęcia na tle „dzikiej ścianki”, która powstała specjalnie na tę okazję i opublikowaniu go pod postem konkursowym na oficjalnym Fanpage Akademii Fitness. 
- Cieszymy się bardzo, że wspólnie z naszymi przyjaciółmi spędziliśmy ten dzień aktywnie. Mamy nadzieję, że za rok znowu spotkamy się w tym samym wesołym i pełnym energii gronie. Nasze klubowiczki kolejny raz udowodniły, że dobra zabawa nie jest im obca. Dowodem tego są chociażby liczne kowbojskie przebrania samych uczestniczek świętowania - mówi Joanna Armatys, właścicielka Akademii Fitness. 

* * *
Autor tekstu: Anna Koza/Adventure Media
Autor zdjęć: Akademia Fitness

* * *
Akademia Fitness
http://akademia-fitness.eu 

Mieszczący się w Raciborzu klub fitness promujący zdrowy tryb życia. Akademia oferuje bogaty wybór treningów grupowych jak i indywidualnych dopasowanych do potrzeb klienta. Zajęcia takie jak Pilates, Latino Dance, Trening Metaboliczny, czy Step odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Akademia Fitness mieści się w Raciborzu, przy ul. Ocickiej 4 oraz ul. Zamkowej 4 (na terenie aquaparku H2Ostróg). 

* * *
Kontakt:
Aleksandra Dik
aleksandradik@adventure.media.pl
tel. + 48 604 231 738,
tel. + 48 32 724 28 84
Adventure Media s.c.
ul. S. Batorego 7, III p.,
47-400 Racibórz

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu