Targi Made Expo. EKO-OKNA umacniają swoją pozycję na włoskim rynku

07-03-2017
|
Dodał: adventure_media
Targi Made Expo. EKO-OKNA umacniają swoją pozycję na włoskim rynku
źródło:
Produkty firmy EKO-OKNA są od lat obecne na włoskim rynku i cieszą się tam dużym uznaniem. O statusie przedsiębiorstwa na tamtejszym rynku świadczy m.in. przyznany w 2016 roku tytuł „Centaur polskiego eksportu do Włoch”. Firma regularnie bierze udział w organizowanych w tym kraju wydarzeniach branżowych.
Najbliższe z nich, targi Made Expo, odbędą się w dniach 8-11 marca br.

Międzynarodowe Targi Budowlane Made Expo to jedno z najważniejszych spotkań branżowych w Europie, a zarazem największe tego typu wydarzenie we Włoszech. Targi są organizowane co dwa lata, w tym roku Made Expo odbędzie się w dniach 8-11 marca. Organizatorzy zapowiadają, że weźmie w nich udział 1400 wystawców. W wydarzeniu tej rangi nie mogło zabraknąć firmy EKO-OKNA. Choć targi poświęcone są całemu sektorowi budowlanemu, zawsze bardzo mocno reprezentowane są produkty z segmentu stolarki otworowej, toteż producent z Kornic od kilku lat angażuje się w to wydarzenie. 

Polska firma jest dobrze znana na włoskim rynku, czego dowodem jest m.in. tytuł „Centaur polskiego eksportu do Włoch”. Przyznana przez Ambasadora RP w Rzymie nagroda to wyraz uznania dynamiki sprzedaży produktów EKO-OKIEN w 2015 roku. Zaszczytny tytuł to także forma uhonorowania działalności producenta na polu międzynarodowym. Jak podkreśla Łukasz Kucharczyk, Dyrektor ds. Sprzedaży Bezpośredniej firmy EKO-OKNA, udział w Made Expo to dla producenta z Kornic okazja, aby ugruntować swoją pozycję na włoskim rynku. - Chcemy wzmocnić nasze kontakty z dotychczasowymi klientami i nawiązać nowe relacje biznesowe - zapowiada Ł. Kucharczyk. 

Specjalnie z myślą o uczestnikach targów, firma EKO-OKNA przygotowała przestronny pawilon o powierzchni 100 metrów kwadratowych. Utrzymane w odcieniach szarości stoisko będzie miało otwarty charakter, wszyscy goście bez skrępowania będą mogli sprawdzić co przygotował dla nich polski wystawca. Nawiązywaniu nowych znajomości sprzyjać będą także m.in. obszerny bar kawowy, czy stoliki, przy których będzie można porozmawiać z przedstawicielami firmy. EKO-OKNA w Mediolanie będzie reprezentować ponad 20-osobowa grupa specjalistów. W pawilonie wyeksponowana zostanie także wspomniana już prestiżowa nagroda przyznana producentowi w 2016 roku. Statuetka „Centaur polskiego eksportu do Włoch” z pewnością podniesie rangę pawilonu i jeszcze wzmocni wiarygodność firmy. Stoisko będzie usytuowane w alejce nr 31 (miejsce nr 28). 

- Włoski rynek jest specyficzny: na naszym stoisku zaprezentujemy produkty odpowiadające potrzebom i wymaganiom tamtejszych odbiorców. Będziemy akcentować m.in. walory estetyczne naszych produktów, a także szeroki wybór dostępnych kolorów, form i rozwiązań. Pokażemy zarówno dobrze znane propozycje, jak i nowości. Zaakcentujemy nasze produkty z zakresu stolarki drzwiowej oraz bram garażowych - wylicza Dyrektor ds. Sprzedaży Bezpośredniej firmy EKO-OKNA. - Zainteresowaniem cieszą się wszystkie nasze produkty, ale - jak przekonaliśmy się choćby podczas tegorocznych targów BUDMA - coraz bardziej poszukiwane są produkty wyższej klasy. W Mediolanie takich propozycji także nie będzie brakowało - podsumowuje Ł. Kucharczyk.

***

Autor: Anna Koza, Adventure Media

***

EKO-OKNA S.A. to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, drewna i aluminium. Na rynku od 1998 roku. Produkcja odbywa się w czterech halach, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. Proces produkcyjny wspierany jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Firma stawia na rozwój i innowacje. EKO -OKNA jako pierwsi w Europie wprowadziły do masowej sprzedaży okna wykonane w technologii kształtowego zgrzewania profili V-Perfect. Firma oferuje kilkadziesiąt różnych systemów okiennych i drzwiowych. Produkuje także systemy przesuwne, rolety, bramy segmentowe czy moskitiery. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzysta z wysokiej klasy materiałów pochodzących od wiodących, europejskich dostawców. Zakład daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałości swoich produktów. Działa w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001. 

***

KONTAKT:
EKO OKNA S.A.
www.ekookna.pl 

Kontakt dla mediów:
Justyna Korzeniak
justyna.korzeniak@adventure.media.pl
Adventure Media s.c. Agencja Public Relations
www.adventure.media.pl
tel. 32 724 28 84
fax 32 417 01 70
InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu