Sprezentuj sobie wiosnę

02-03-2017
|
Dodał: Adam Piwek
Sprezentuj sobie wiosnę
źródło:
Już od 3 marca w Europie Centralnej rusza loteria „Kulkomat”. Na klientów czeka ponad 1 000 nagród o łącznej wartości niemal 50 000 złotych. Wśród nich są rowery, deskorolki czy kamera Go Pro. Marzec to także miesiąc rozkwitu nowych modowych kolekcji

Loteria „Kulkomat” startuje w najbliższy piątek i potrwa do 26 marca. Za zakupy za minimum 50 złotych w Europie Centralnej otrzymamy szansę na wygraną. Każde kolejne 50 zł to  dodatkowa okazja na wylosowanie jednej z ponad tysiąca nagród. Są to między innymi karty przedpłacone do wykorzystania w EC, rowery treningowe, piłki, hantle oraz zaproszenia do Kolejkowa i parku trampolin House of Air, który otworzy się już późną wiosną. Dodatkowo, goście rejestrujący swoje paragony od poniedziałku do piątku do godziny 15:00 lub pokazujący bilet z Kolejkowa - podwajają liczbę swoich szans. Sportowy charakter loterii to nie przypadek. W ten sposób Europa Centralna zachęca swoich klientów do aktywnego spędzania wolnego czasu i korzystania z uroków nadchodzącej wiosny.

Znajdź patent na stylowy sukces!

Początek marca to także start nowych kolekcji. Wśród materiałów królujących w tym roku są len oraz bawełna. Miłośnicy dobrego stylu powinni w nadchodzących miesiącach postawić na różne odcienie niebieskiego – od granatu po tęczowy błękit. Zdaniem stylistów, świetnie sprawdzą się także kolory ziemi – beże, brązy, również z domieszką oliwkowej zieleni. W salonach modowych w Europie Centralnej zaczynają królować także niezwykle popularne w tym sezonie t-shirty z hasłami. Wciąż na topie pozostają motywy marynarskie, w tym nieśmiertelne paski. Coraz bardziej odchodzi się też od popularnego we wcześniejszych sezonach minimalizmu. Jaka jest recepta na modowy sukces? – Przede wszystkim to dobre samopoczucie – doradza Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Europy Centralnej. – Warto patrzeć na swój styl przez pryzmat potrzeb i pamiętać o tym, że jego elementem powinno być aktywne spędzenie wolnego czasu. Z myślą o osobach, które kochają sport w nadchodzących miesiącach przygotowaliśmy wyjątkową propozycję. Pod koniec wiosny ruszy w Europie Centralnej pierwszy w Polsce park trampolin House of Air. Bo przecież trudno nie połączyć wiosny z aktywnością.

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu