Akcja „Przygotuj się do Silesiaman Triathlon Katowice"

20-02-2017
|
Dodał: Sylwia Zaenger
Akcja „Przygotuj się do Silesiaman Triathlon Katowice"
źródło: UM Katowice
Czwarty rok zawodów Silesiaman Triathlon i czwarty sezon wspólnych przygotowań. W tym roku proponujemy doskonalenie każdego elementu, który składa się na tą ciekawą, ale jednocześnie trudną dyscyplinę.

Co sobotę spotykamy się na Dolinie 3 Stawów, gdzie zapraszamy wszystkich bez względu na poziom wytrenowania na trening biegowy. Dodatkowo w tym dniu co jakiś czas będziemy prowadzić wykłady na najciekawsze tematy odnośnie triathlonu.

Od lutego ruszamy z zajęciami na basenie, gdzie pod okiem trenera będzie można doskonalić swoją technikę. Dla osób zaawansowanych będzie osobny dedykowany trening.

Jak tylko zrobi się trochę cieplej na zewnątrz zaczynamy z treningami pływackimi w wodzie otwartej i z treningami rowerowymi. Na treningach w wodzie będzie można bezpłatnie wynająć piankę pływacką marki Zoot.

Swoją obecność na treningach zadeklarował nasz ambasador cyklu – Inaki de la Parra. Ten mistrz świata w ultratriathlonie jest aktywnym trenerem i z ogromnym zaangażowaniem pomaga każdemu w drodze do zdobycia swoich triathlonowych celów. Będzie to świetna okazja na trening z mistrzem.

Partnerem akcji jest Miasto Katowice. Zapraszamy wszystkich chętnych.

źrodło: UM Katowice

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu