Kolejne spotkania z młodzieżą w EKO-OKNA S.A.

08-02-2017
|
Dodał: adventure_media
Kolejne spotkania z młodzieżą w EKO-OKNA S.A.
źródło:
Blisko 440 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu raciborskiego i opolskiego zwiedziło w styczniu siedzibę firmy EKO-OKNA S.A. w Kornicach. W trakcie spotkań młodzież poznała specyfikę produkcji stolarki okiennej i drzwiowej, administrowanie tak potężnym zakładem produkcyjnym oraz logistykę przedsiębiorstwa.

Obecnie trwa kolejny cykl Dni Otwartych w kornickiej Spółce. 

W lutym rozpoczął się drugi miesiąc wycieczek szkolnych w firmie EKO-OKNA S.A. Dotychczas zakład z Kornic odwiedzili uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Głubczycach, II Liceum Ogólnokształcącego w Kędzierzynie – Koźlu, Zespołu Szkół z Kietrza, Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej w Kędzierzynie – Koźlu. Zespołu Szkół Zawodowych w Raciborzu oraz Zespołu Szkół Nr 1 w Kędzierzynie – Koźlu. 

Tym razem w spotkaniu udział wzięła młodzież z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Raciborzu, dawna „Budowlanka”. 

Głównym celem organizowanych wycieczek jest pokazanie młodym ludziom funkcjonowania firmy od środka. Uczniowie mają okazje zapoznać się m.in. z procesem produkcji okien, organizacją poszczególnhych działów zakładu oraz możliwościami rozwoju zawodowego, które oferuje firma. Prezentowane są także wszystkie stanowiska administracyjno-biurowe. Warto również zaznaczyć, że  jednym z punktów wycieczki jest spotkanie i rozmowa z prezesem Zarządu firmy, Mateuszem Kłoskiem. 


Wszystkie spotkania zaplanowane są do 3 marca br. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy skontaktować się z działem rekrutacji EKO-OKNA S.A. 


InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu