Razem możemy wiele zmienić! „Minigranty IKEA Katowice”

27-10-2016
|
Dodał: Marcin Dzedzej
Razem możemy wiele zmienić! „Minigranty IKEA Katowice”
źródło:
IKEA Katowice ogłasza konkurs na „Minigranty IKEA Katowice”. Dwie wybrane organizacje pozarządowe działające na terenie aglomeracji śląskiej, otrzymają granty o wartości 10 000 zł każdy. Celem konkursu są wspólne działania w zakresie edukacji, rozwoju dzieci oraz ochrony środowiska naturalnego i pomocy zwierzętom.

IKEA Katowice nie tylko dba o to, aby mieszkańcy miasta i okolic dobrze czuli się w swoim domu. Sklep od wielu lat prowadzi różne działania skierowane do społeczności lokalnej mające na celu przede wszystkim wspieranie pozytywnych zmian w życiu dzieci, w tym zapewnianiu im dostępu do edukacji i poprawianie warunków życia rodzin, a także działania korzystnie wpływające na ochronę środowiska naturalnego. Chcąc zwiększyć zasięg swoich działań i jeszcze lepiej dopasować je do potrzeb najbliższego otoczenia, IKEA Katowice ogłasza konkurs na projekty dotyczące obszarów priorytetowych zaangażowania społecznego IKEA. W drodze konkursu „Minigranty IKEA Katowice” wyłonione zostaną dwie organizacje pozarządowe, z którymi nawiązana zostanie roczna współpraca w zakresie realizacji wybranych projektów.

Wybrani partnerzy otrzymają produkty IKEA o wartości do 10 000 zł do wykorzystania przy realizacji projektu oraz wsparcie wizerunkowo-marketingowe. Aby wziąć udział w konkursie, przedstawiciele organizacji powinni zapoznać się z zasadami konkursu dostępnymi na stronie: www.ikea.pl/katowice Następnie należy przesłać uzupełniony formularz współpracy i opis projektu drogą elektroniczną do 1 listopada włącznie na adres: karolina.szebiela@ikea.com


Więcej informacji na temat akcji udzielają Koordynatorzy konkursu „Minigranty IKEA Katowice”:

Karolina Szebiela

Tel. +48 32 789 8145;

e-mail: karolina.szebiela@ikea.com 

 

Magdalena Bednarska

Tel. +48 32 789 8150;

e-mail: magdalena.wojcik2@ikea.com

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu