Silesia OFF the record

Silesia OFF the record
źródło:
Metropolia „Silesia” jest producentem płyty z muzyką wykonawców grających na OFF Festivalu 2010.

Metropolia „Silesia”, która już w zeszłym roku wsparła wydawnictwo festiwalowe, w tym, oprócz książeczki sfinansowała produkcję płyty z utworami polskich wykonawców grających na jubileuszowym OFF Festivalu. Wśród 11 artystów znaleźli się: Cieślak i Księżniczki, Bipolar Bears, Nathalie And The Loners, Pablopavo i Ludziki, Tides of Nebula, Kyst, Let The Boy Decide, Indigo Tree, 3moonboys, Niwea i 19 Wiosen. Zespoły i składy będące  na początku swej kariery muzycznej, ale z pewnością rozpoznawalne już na offowym rynku muzycznym.

Płyta opublikowana w nakładzie 10 tysięcy egzemplarzy będzie dodawana do książeczki festiwalowej, zatem każdy  uczestnik festiwalu będzie miał okazję  zapoznać się z najnowszymi dokonaniami muzyków.
Już po raz piąty, od 5 do 8 sierpnia fani muzyki alternatywnej przez 4 dni będą uczestnikami największej tego typu imprezy w Polsce.

Po raz pierwszy OFF Festival odbędzie się  w Katowicach, sercu Metropolii „Silesia”, w rozległym parku usytuowanym niedaleko ścisłego centrum miasta. Na czterech scenach zagra ponad 80 zespołów z Polski i ze świata.

OFF Festival to mocny punkt przemawiający za Katowicami jako kandydatem do zaszczytnego tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Katowice. Miasto ogrodów to hasło tej  kandydatury. OFF Festival to fragment potężnego ogrodu dźwięków, który od lat w Katowicach kwitnie i ciągle się rozrasta.

źródło: GZM

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu