SHOP DOCTOR NA 30 EDYCJI TARGÓW TAROPAK W POZNANIU

27-09-2016
|
SHOP DOCTOR NA 30 EDYCJI TARGÓW TAROPAK W POZNANIU
źródło: Dr Marek Borowiński - fot. materiały prasowe
Specjalista od Visual Merchendisingu Dr Marek Borowiński wystąpi 28 września podczas Targów Taropak w Poznaniu.
Podczas wykładów uczestnicy poznają psychologiczne aspekty funkcjonowania klienta w sklepie w kontekście wyboru produktu, komunikaty jakie design opakowania wysyła konsumentowi oraz dowiedzą się w jaki sposób projektować opakowania produktów, które ułatwiają stworzenie ekspozycji sprzedażowej.
 
Cykl szkoleń z dr Borowińskim odbędzie się w pawilonie 3, w sali A o godzinie 10:00. 
Tematy poruszone podczas wykładu to kolejno: „Aktywna sprzedaż w praktyce, czyli jak projektować opakowania, które stworzą hipnotyczną ekspozycję”, „Konsument w sklepie, czyli psychofizjologia postrzegania opakowań na półce w sklepie”, „Jak sensoryczny design opakowań wpływa na sposób myślenia klientów w sklepie i ich decyzje zakupowe”.
Uczestnicy szkoleń posiądą wiedzę o reakcjach mózgu na opakowania produktów, o kolorach, które dobrze wpływają na klientów, o sposobach na udoskonalenie ekspozycji w sklepie. 
 
Doktor M. Borowiński jest absolwentem ASP, specjalistą od visual merchendisingu, psychologii koloru oraz prowadzi autorski program Shop Doctor na YouTubie. Od 15 lat zajmuje się audytami w sklepach spożywczych, salonach meblowych, salonach  samochodowych i motocyklowych, sklepach internetowych, cukierniach i wielu innych punktach usługowych.
To już 30 edycja Targów Taropak. Odbywają się zawsze w lata parzyste, w Poznaniu. 
Targi są znane z międzynarodowego charakteru – to tu spotyka się branża opakowaniowa z Europy, wystawcy oraz odwiedzający przyjeżdżają z 30 krajów. Dodatkowymi atrakcjami targów są wykłady i szkolenia, prezentacje nowości rynkowych. 
InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu