Jarmark świąteczny w CH Auchan Sosnowiec

19-12-2015
|
Jarmark świąteczny w CH Auchan Sosnowiec
źródło: Pixabay.com
Artystyczna biżuteria, rękodzieło czy ozdoby zapachowe - to tylko niektóre z pomysłów na gwiazdkowy prezent, jakie będzie można znaleźć podczas świątecznego jarmarku w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec. Przez dwa dni na gości galerii handlowej czekać też będą ozdoby choinkowe oraz ręcznie wykonywane świeczki.

Święta Bożego Narodzenia już wkrótce. Czas więc zakupić prezenty dla swoich najbliższych. Okazją do znalezienia inspiracji będzie świąteczny jarmark w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec. Od najbliższej soboty 19 grudnia na specjalnych stanowiskach każdy znajdzie wiele ciekawych i oryginalnych pomysłów na gwiazdkowe prezenty.

Przez dwa dni w pasażu galerii handlowej będzie można podziwiać niepowtarzalne rękodzieło, artystyczną biżuterię, a także wyroby z ceramiki. Nie zabraknie gwiazdkowych dekoracji, dzięki którym w mieszkaniach pojawi się świąteczny klimat. Do nabycia będą również ozdoby zapachowe, kadzidełka oraz ręcznie wykonywane świece.

Świąteczny jarmark odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec przy ulicy Zuzanny 20. Regionalne produkty będzie można podziwiać 19 i 20 grudnia w godzinach otwarcia galerii handlowej.

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu