Aż 4 duety barmańskie z Katowic w finale ABSOLUT Shake It Up 5!

19-11-2015
|
Aż 4 duety barmańskie z Katowic w finale ABSOLUT Shake It Up 5!
źródło:
25 najlepszych zespołów barmańskich z całej Polski zmierzy się w finale programu edukacyjnego Wyborowa Pernod Ricard - ABSOLUT Shake It Up 2015. Finaliści będą mieli okazję spotkać dwóch znanych międzynarodowych ekspertów, wziąć udział w rozbudowanych warsztatach edukacyjnych, sprawdzić się w teorii wiedzy oraz praktyce barmańskiej.

25 najlepszych zespołów barmańskich z całej Polski zmierzy się w finale programu edukacyjnego Wyborowa Pernod Ricard - ABSOLUT Shake It Up 2015. Finaliści będą mieli okazję spotkać dwóch znanych międzynarodowych ekspertów, wziąć udział w rozbudowanych warsztatach edukacyjnych, sprawdzić się w teorii wiedzy oraz praktyce barmańskiej. W tym roku na zwycięzców czeka również wyjątkowa nagroda – udział w prestiżowym konkursie barmańskim, jakim jest
Absolut Invite.

Do tej pory, podczas czterech poprzednich edycji, w programie spotkało się ponad 600 barmanów z całej Polski, a na warsztatach spędzili przeszło 130 godzin. Mieli niezwykłą okazję czerpać wiedzę od najznakomitszych międzynarodowych autorytetów. Pokonali łącznie około 6000 km, aby doskonalić swoje umiejętności na terenie 13 miast. W tym roku czekają na nich zmiany.

Piąta jubileuszowa edycja ABSOLUT Shake It Up zrzeszy 50 najlepszych barmanów z całego kraju w Warszawie. W dniach 17 – 19 listopada 25 zespołów stanie do rywalizacji, aby jeszcze bardziej zanurzyć się w kunszcie barmaństwa, doprowadzić do perfekcji swoje umiejętności i oczywiście zdobyć nagrodę główną – uczestnictwo w globalnym konkursie barmańskim ABSOLUT Invite.
Niezwykle wysokie szanse na zwycięstwo mają barmani z Katowic. Krzysztof Ciemiera
& Marek Gaczkowski, Jakub Kowalczyk & Damian Chołuj, Marcin Fonczek & Dominik Sakwerda, Bartłomiej Szymski & Damian Jagusiak 4 duety oraz 8 wyjątkowych osobowości.

Aby zabłysnąć na arenie międzynarodowej i stanąć do walki z najlepszymi barmanami całego świata, będą musieli zmierzyć się z zadaniami praktycznymi oraz wykazać się znajomością teorii miksologii. Pod okiem najwybitniejszych specjalistów z branży – Nicka Strangeway’a – prawdziwego asa światowej sceny barmańskiej oraz Polaka z międzynarodowymi sukcesami barowymi –
Radka Wieczorka barmani będą zdobywać wiedzę z zakresu miksologii, prezentować swoje umiejętności oraz dzielić się zdobytym doświadczeniem.

Wyłoniona podczas rekrutacji grupa 25 duetów barmańskich weźmie udział w dwudniowym intensywnym spotkaniu. Po pierwszym dniu, kiedy będą musieli zgłębić tajniki teorii barmaństwa
oraz wypełnić test wiedzy, drugiego dnia staną twarzą w twarz z zadaniami konkursowymi w czterech różnych kategoriach. Wszystkie zadania będą odbywały się w dwuosobowych zespołach barmańskich, z których tylko jeden zdobędzie nagrodę główną. Doskonałym zakończeniem ABSOLUT’owego spotkania będzie uroczysta gala zwycięzców, na której odbędzie się rozdanie nagród.

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami ekspertów i finalistów oraz śledzenia profilu Shake It Up
na Facebooku. Więcej informacji, filmów, zdjęć i wspomnień można znaleźć na stronie internetowej wódki ABSOLUT – www.absolutwodka.pl

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu