Capgemini rekrutuje w Sosnowcu przy kawie

12-05-2015
|
Capgemini rekrutuje w Sosnowcu przy kawie
źródło:
Wygodna kanapa, aromatyczna kawa i scrabble. To nie opis nowej kawiarni, a zapowiedź niecodziennej rekrutacji firmy Capgemini Polska Sp. z o.o.. O stażu, pracy i kulturze organizacyjnej firmy będzie można porozmawiać z jej pracownikami 13 maja (środa) na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu.

Capgemini Polska Sp. z o.o. to jeden z największych przedstawicieli sektora usług w Polsce. Firma specjalizuje się w projektach transformacji przedsiębiorstw w oparciu o technologie informatyczne, outsourcingu procesów biznesowych, usług w zakresie infrastruktury IT oraz rozwoju oprogramowania spełniającego indywidualne potrzeby biznesu. Capgemini zatrudnia w Polsce już ponad 6000 osób, prowadzi projekty na rzecz około 60 klientów z całego świata i jest obecna aż w 5 miastach - Warszawie, Wrocławiu i Krakowie, Opolu i Katowicach.

 

To właśnie katowicki oddział organizuje niecodzienną akcję rekrutacyjną Cap of coffee” z aromatyczną kawą i wygodną kanapą w tle.

 

– Chcemy w przyjaznej, ale profesjonalnej atmosferze porozmawiać o tym, co Capgemini może zaoferować osobom ze znajomością języków: angielskiego, francuskiego lub niemieckiego. Stąd obecność naszej „kanapy rekrutacyjnej” na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu i zaproszenie na kawę wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć rozwój zawodowy w naszej firmie – mówi Gabriela Plencler-Borecka, Specjalista ds. Employer Brandingu.

 

CV na kanapie wypełniali tej wiosny już studenci z Krakowa i Katowic.

 

Teraz czas na Sosnowiec i studentów tutejszych kierunków filologicznych. Oprócz rozmów na temat możliwości profesjonalnego rozwoju, będzie można napić się kawy, zmierzyć z językowym scrabble, zagrać w yengę i wygrać okolicznościowe upominki –  dodaje Plencler-Borecka. 

Capgemini chętnie przygotowuje oferty pracy i stażów, które są dedykowane studentom ostatnich lat, a co więcej, rozwój kariery według jednej z dwóch wybranych ścieżek: specjalistycznej lub zarządzania ludźmi.Spotkanie „Cap of Coffee” odbędzie się 13 maja 2015 (środa, w godzinach 10.00 – 14.00) 
na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego (Sosnowiec, ul. Grota Roweckiego 5).

 

Spotkanie rekrutacyjne można umówić wcześniej, pisząc na adres praca.pl@capgemini.com

 

 

O firmie Capgemini:

Z zespołem prawie 145 tysięcy osób w ponad 40 krajach, Capgemini jest jednym z największych na świecie dostawców usług konsultingowych, technologicznych i outsourcingowych. Grupa odnotowała w 2014 roku globalny przychód w wysokości 10 573 mld euro. Wspólnie z klientami, Capgemini tworzy i dostarcza rozwiązania biznesowe i technologiczne, które pasują do ich potrzeb. Głęboko wielokulturowa organizacja opracowała własny sposób pracy, The Collaborative Business ExperienceTM oraz własny globalny model dostarczania usług  - Rightshore®.

 

Rightshore® jest znakiem towarowym należącym do Capgemini.

Więcej informacji:  www.capgemini.com

 

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu