Jak wybudować zdrowy dom i tanio go ogrzać?

16-09-2014
|
Dodał: Niestellus
Jak wybudować zdrowy dom i tanio go ogrzać?
źródło: www.targibielskie.pl
W dniach od 26 do 28 września Bielsku-Białej odbędzie się jesienna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Targów Technik Grzewczych. Podczas targów będzie można znaleźć m.in. odpowiedź na pytanie: Jak wybudować zdrowy dom i tanio go ogrzać?

Podczas trzech dni targowych zaprezentuje się prawie 180 firm z Polski i zagranicy. Wystawcy oferują m.in. tanie budownictwo energooszczędne, sposoby na obniżenie kosztów utrzymania domów oraz solidne materiały, urządzenia. Ciekawe są też propozycje związane z estetycznym, nowoczesnym wyposażeniem wnętrz. Można będzie znaleźć wiele inspirujących propozycji i najlepszych dla siebie rozwiązań wśród ekspozycji, a także skorzystać z pomocy specjalistów w specjalnie uruchomionych punktach doradczych.

W związku ze zbliżającym się sezonem grzewczym warto też odwiedzić odbywające się równocześnie Targi Technik Grzewczych i Instalacji. Wszyscy zainteresowani obniżaniem wydawanych do zakładu energetycznego pieniędzy będą mogli znaleźć  kompleksowe, proste i zarazem niedrogie rozwiązania zapewniające komfort cieplny w domu czy mieszkaniu. Duża część targów to stoiska z urządzeniami i systemami do pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych. W związku z uruchomieniem systemu dopłat dla osób i instytucji wykorzystujących energie odnawialne, znacznie wzrosło zainteresowanie zakupem tego typu urządzeń, zwłaszcza że ich ceny systematycznie spadają.

Warto też odwiedzić targową Wyspę Nowości, gdzie najciekawsze, innowacyjne rozwiązania i produkty można zobaczyć w prezentacjach i pokazach na żywo. - Zapraszamy na targi, gdzie w jednym czasie i miejscu można znaleźć potrzebne nam materiały i informacje, a jednocześnie skorzystać z inspiracji i porad profesjonalistów - przekonuje Eugeniusz Kropka, organizator bielskich targów i dodaje, że warto wziąć również udział w konferencjach targowych, podczas których poruszana będzie tematyka budowania energooszczędnego.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Targów Technik Grzewczych odbędą się w dniach 26-28 września br. w hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej, w godz od 10.00 do 18.00 (piątek i sobota) oraz od godz. 10.00 do 16.00 (niedziela) od 10.00 - 16.00. Organizator zapewnia bezpłatne parkingi dla uczestników targów. Na stronie internetowej www.targibielskie.pl można pobrać i wydrukować specjalny E-bilet, uprawniający do bezpłatnego wstępu na targi. Organizatorem targów jest Biuro Promocji i Wystaw ASTRA.

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu