Eric Copeland zastąpi na OFF Festivalu Cassa McCombsa

Eric Copeland zastąpi na OFF Festivalu Cassa McCombsa
źródło: OFF Festival
Eric Copeland, filar kultowej formacji Black Dice, wystąpi na OFFie! Nowojorski szaman psychodelii zastąpi Cassa McCombsa.

Cass McCombs jest zmuszony odwołać swój występ na OFF Festivalu, ze względu na nagłą sytuację rodzinną w jego zespole. Jest mu z tego powodu bardzo przykro i ma nadzieję, że otrzyma szansę zagrania na waszym festiwalu w przyszłości – taką informację dostali organizatorzy od managementu Cassa McCombsa. Mają  też dobrą wiadomość. Do grona artystów, których zobaczymy w Katowicach dołącza Eric Copeland!

Rezydujący w Brooklynie Copeland dał się poznać fanom muzycznych eksperymentów przede wszystkim za sprawą żywej legendy tej sceny, formacji Black Dice. Ale wielu kojarzy go również jako połowę duetu Terrestrial Tones, w którym partneruje mu Avey Tare z Animal Collective, czy wreszcie odważnego artystę solowego. Jego nowy album "Joke in the Hole" ukaże się z nalepką wytwórni DFA dzień po OFFie i wszystko wskazuje na to, że będzie najbardziej przebojowym materiałem w dorobku Copelanda. 

Eric "szuka przyszłości, przekopując się przez wnętrzności muzyki pop" – twierdzi "Spin". Nie sposób się nie zgodzić.


źródło: OFF Festival

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu