OFF Festival Club powraca. Zagra DAT Politics

OFF Festival Club powraca. Zagra DAT Politics
źródło: OFF Festival
OFF Festival Club powraca! Gwiazdą najbliższej klubowej edycji jednego z najbardziej rozpoznawanych festiwali będzie francuska legenda electro - duet DAT Politics! Koncert odbędzie się 2.12.2012 w Cafe Kulturalna w Warszawie.

DAT Politics powstał w 1999 w Lille we Francji i z miejsca został okrzyknięty najbardziej ekstatycznym imprezowym combo na planecie. Ich występy na żywo owiane są legendą, a żywy tajfun o nazwie DAT Politcs siał spustoszenie na parkietach na całym świecie. Mieszanka turbo-popu, połamanych bitów i punkowa energia, którą można byłoby obdzielić ze sto garażowych bandów zapewniły zespołowi status kultowego oraz zamówienia na remixy m.in. od Yacht, Jaga Jazzist  czy Architecture In Heslinki.

Wydawali dla takich instytucji elektronicznego undergroundu jak A-Musik, Fat Cat  czy Tigerbeat6, a ich domem na lata stała się wytwórnia założona przez Chicks On Speed. W kwietniu nakładem prestiżowego wydawnictwa Sub Rosa ukazała się najnowsza płyta duetu o wszystko mówiącym tytule „Blitz Gazer”

Bilety: 35/45PLN


źródło: OFF Festival

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu