Przewodnik po OFF Festivalu - niezbędne informacje

Przewodnik po OFF Festivalu - niezbędne informacje
źródło: Michał Pasternak
Od czwartku do niedzieli potrwa OFF Festival, jedno z największych wydarzeń muzycznych w kraju. Przedstawiamy program i ciekawostki związane z imprezą Zapraszamy także do śledzenia relacji z Festiwalu, które będą się pojawiać na tej stronie.

KZK GOP                     OFF Festival logo           Nikiszowiec         

          DOJAZD                                         BILETY                                    WYCIECZKA NA NIKISZOWIEC

 

     OFF Festival

MIASTECZKO OFF FESTIVALOWE - ATRAKCJE                 STREET ART

 

PROGRAM:

Czwartek (02-08)

    Centrum Kultury Katowice

          * 19:00 - 20:00 - Alva Noto /DE/
           
          * 21:00 - 22:30 - Matthew Herbert /GB/
          

    Klub Hipnoza

          * 23:00 - 23:50 - Sleep Party People /DK/
           
          * 00:30 - 01:30 - Nils Frahm /DE/
           

    Oko Miasta

          * 21:00 - 21:30 - Bubble Chamber /PL/
           
          * 22:00 - 23:00 - The KDMS /GB/  

          * 23:30 - 00:30 - Chew Lips /GB/
          

Piątek (03-08)

    Scena mBank

          * 15:00 - 15:30 - The Band Of Endless Noise /PL/
           
          * 16:10 - 16:55 - Snowman /PL/

          * 17:50 - 18:40 - Kurt Vile and The Violators /US/
          
          * 19:45 - 20:45 - Nosowska /PL/

          * 22:00 - 23:00 - Charles Bradley and His Extraordinaires /US/
           
          * 00:10 - 01:10 - Metronomy /GB/
           

    Scena Leśna T-Mobile

          * 15:35 - 16:05 - Enchanted Hunters /PL/
         
          * 17:00 - 17:50 - Profesjonalizm /PL/
           
          * 18:45 - 19:45 - Converge /US/

          * 20:45 - 21:45 - Death In Vegas /GB/
           
          * 23:05 - 00:05 - Mazzy Star /US/
           
          * 01:15 - 02:30 - Atari Teenage Riot /DE/
           

    Scena Trójki

          * 15:00 - 15:30 - Paula i Karol /PL/
           
          * 16:10 - 16:55 - Nerwowe Wakacje /PL/
           
          * 17:50 - 18:40 - Savages /GB/

          * 19:45 - 20:45 - Chromatics /US/
           
          * 22:00 - 23:00 - King Creosote & Jon Hopkins /GB/
           
          * 00:10 - 01:10 - Bardo Pond /US/
           
          * 02:30 - 03:30 - Andy Stott /GB/
           

    Scena Eksperymentalna

          * 14:30 - 15:00 - Obscure Sphinx /PL/
           
          * 15:35 - 16:05 - kIRk /PL/

          * 17:00 - 17:50 - Colin Stetson /CA/
           
          * 18:45 - 19:45 - Demdike Stare /GB/
           
          * 20:45 - 21:45 - anbb: alva noto & blixa bargeld /DE/
          
          * 23:00 - 00:00 - Josh T. Pearson /US/
           
          * 01:10 - 02:10 - Shabazz Palaces /US/
           
          * 03:00 - 04:00 - Container /US/
           
Sobota (04-08)

    Scena mBank

          * 14:00 - 14:30 - Hanimal /PL/

          * 15:00 - 15:30 - The Stubs /PL/
           
          * 16:10 - 16:55 - Kobiety /PL/

          * 17:50 - 18:40 - Apteka /PL/

          * 19:40 - 20:40 - Baroness /US/

          * 22:00 - 23:00 - Thurston Moore /US/
           
          * 00:10 - 01:10 - Iggy And The Stooges /US/
           

    Scena Leśna T-Mobile

          * 14:30 - 15:00 - Crab Invasion /PL/
           
          * 15:35 - 16:05 - Kristen /PL/

          * 17:00 - 17:50 - Tides From Nebula & Blindead /PL/
          
          * 18:45 - 19:35 - Other Lives /US/
           
          * 20:45 - 21:45 - The Wedding Present - "Seamonsters" /GB/
           
          * 23:05 - 00:05 - The Antlers /US/
           
          * 01:15 - 02:30 - DOOM /US/

    Scena Trójki

          * 15:00 - 15:30 - Beneficjenci Splendoru /PL/
           
          * 16:10 - 16:55 - Cool Kids Of Death /PL/
           
          * 17:50 - 18:40 - Retro Stefson /IS/
           
          * 19:50 - 20:35 - Dominique Young Unique /US/
           
          * 22:00 - 23:00 - The House of Love /GB/
           
          * 00:10 - 01:10 - Megafaun /US/

          * 02:30 - 03:30 - High Places /US/
           

    Scena Eksperymentalna

          * 14:30 - 15:00 - Coldair /PL/

          * 15:35 - 16:05 - Napszykłat /PL/
           
          * 17:00 - 17:50 - Daughn Gibson /US/
           
          * 18:45 - 19:35 - Pissed Jeans /US/
           
          * 20:45 - 21:45 - Mikołaj Trzaska gra "Różę" /PL/
           
          * 23:00 - 00:00 - Shangaan Electro /ZA/
           
          * 01:10 - 02:10 - Spectrum /GB/

          * 03:00 - 04:00 - Kuedo /GB/

Niedziela (05-08)

    Scena mBank

          * 14:00 - 14:30 - Keira Is You /PL/
           
          * 15:00 - 15:30 - The Shipyard /PL/
           
          * 16:10 - 16:55 - Łona & Webber /PL/
           
          * 17:50 - 18:40 - Baxter Dury /GB/
           
          * 19:40 - 20:40 - Kanał Audytywny /PL/
           
          * 22:00 - 23:00 - Battles /US/

          * 00:05 - 01:25 - Swans /US/

    Scena Leśna T-Mobile

          * 14:30 - 15:00 - The Saturday Tea /PL/
           
          * 15:35 - 16:05 - Levity /PL/

          * 17:00 - 17:50 - Fanfarlo /GB/
           
          * 18:45 - 19:40 - Group Doueh /MA/
           
          * 20:45 - 21:45 - Dâm FunK /US/

          * 23:05 - 00:05 - Stephen Malkmus And The Jicks /US/
           
          * 01:30 - 02:45 - Chrome Hoof - "Hydrozagadka" /GB/
         

    Scena Trójki

          * 15:00 - 15:30 - Minerals /PL/

          * 16:10 - 16:55 - AfroKolektyw /PL/
           
          * 17:50 - 18:40 - Ty Segall /US/
           
          * 19:40 - 20:40 - The Twilight Sad /GB/
           
          * 22:00 - 23:00 - Connan Mockasin /NZ/
           
          * 00:10 - 00:50 - Iceage /DK/

          * 02:45 - 03:45 - Africa HiTech /AU/
           

    Scena Eksperymentalna

          * 14:30 - 15:00 - Piętnastka /PL/
           
          * 15:35 - 16:05 - Mordy /PL/

          * 17:00 - 17:45 - Jacaszek /PL/

          * 18:45 - 19:35 - Papa M /US/

          * 20:45 - 21:45 - Kim Gordon & Ikue Mori /US/
         
          * 23:00 - 00:00 - Henry Rollins /US/
          
          * 01:25 - 02:25 - Fennesz & Lillevan /AT/
           
          * 03:00 - 04:00 - Forest Swords /GB/

 

źródło: OFF Festival         

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu