Trzy zespoły przed Guns N' Roses!

Trzy zespoły przed Guns N' Roses!
źródło: UM Rybnik
Zespoły Bloo, Symetria i Złe Psy wystąpią jako support przed legendarną grupą Guns N` Roses, która zagra 11 lipca na Stadionie Miejskim w Rybniku.

Tym samym uczestnicy lipcowegokoncertu otrzymają w prezencie kilka godzin dobrego, rockowego grania.

O supporcie przed koncertem Guns N` Roses mówiło się już od wielu tygodni. Ostatecznie podjęto decyzję, że przed amerykańską legendą rocka wystąpią trzy zespoły.

- Od początku chodziło głównie o stworzenie możliwości zaprezentowania się szerokiej publiczności zespołom wywodzącym się z Rybnika lub jego najbliższej okolicy. Stąd uzgodniliśmy, że w pierwszej kolejności wykonawców wskaże prezydent Rybnika. Tak też się stało. Później nie pozostało nic innego jak czekać na aprobatę ze strony managmentu Guns N’ Roses – wyjaśnia Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje oraz Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem koncertu Guns N` Roses.

To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 11 lipca na Stadionie Miejskim w Rybniku.

Teraz już oficjalnie wiadomo, że zanim 11 lipca na scenie pojawi się gwiazda wieczoru, publiczność rozgrzeją zespoły: Bloo, Symetria i Złe Psy. Pierwsze dwa związane są z regionem rybnickim.

  
- Cieszę się, że udało nam się do tego doprowadzić. Dla naszych rodzimych zespołów występ przed Guns N’ Roses z pewnością będzie znaczącą promocją – mówi Adam Fudali, prezydent Rybnika.

Bloo to formacja pop-rockowa. Zespół ma na koncie występy w kilku stacjach telewizyjnych oraz na ogólnopolskich festiwalach muzycznych m.in. Rockstars Festival – Spodek 2011 czy Rock Trendy Festiwal.

Z kolei piosenki Symetrii to połączenie nowoczesnej muzyki rockowej z przejawami klasycznego nieśmiertelnego rock n rolla i poezji śpiewanej. Zespół od 2005 roku wydał dwie płyty: Primodium (2009) oraz Niewolnicy Wolności (2011). Zagrał też wiele tras koncertowych na terenie kraju i wypromował klika undergroundowych przebojów.

Symetria

Natomiast Złe Psy to grupa założona przez Andrzeja Nowaka - gitarzystę TSA i Pawła Mąciwodę, który obecnie jest członkiem legendarnej grupy Scorpions. 

Złe Psy

 

Śmiało można więc stwierdzić, że publiczność na Stadionie Miejskim w Rybniku czeka kilka godzin dobrego, rockowego brzmienia.
- Każda z grup śpiewać będzie minimum 45 minut. Wszyscy, którzy pojawią się na stadionie wcześniej, na pewno nie będą więc narzekać na nudę – przekonuje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

Organizatorzy przypominają również, że cały czas można nabywać bilety na koncert Guns N` Roses. Wejściówki można kupować poprzez strony: www.imprezyprestige.com. www.ticketpro.pl oraz www.ticketportal.pl, a także w salonach Empik, sklepach Media Markt oraz Saturn na terenie całego kraju.

 

źródło: UM Rybnik


InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu