Start nowego serwisu o kredytach hipotecznych

26-03-2012
|
Dodał: Joanna Gołosz
Start nowego serwisu o  kredytach hipotecznych
źródło:
21 marca ruszył nowy serwis internetowy poświęcony tematyce kredytów hipotecznych Hipotekaplus.pl

Serwis ten składa się z dwóch głównych elementów.

Pierwszym z nich jest część informacyjna. Na jej łamach pojawiać się będą wiadomości, analizy i porady podane w przystępnej formie. Całość dopełniać będą komentarze i ciekawostki z rynku. – Celujemy w użytkowników zainteresowanych tematyką kredytów hipotecznych, którzy do tej pory szukali strawnej informacji i nigdzie takiej nie znajdowali. U nas będzie zrozumiale i wprost, czasami kontrowersyjnie, krytycznie i satyrycznie, ale zawsze rzetelnie – mówi Gracjana Chojnacka-Gałuszka, redaktor naczelna Hiptekaplus.pl. – Jesteśmy otwarci na współpracę z internetowymi serwisami w celu dostarczania im autorskiej treści – dodaje Chojnacka-Gałuszka.

Twórcom serwisu zależy, by decyzje klientów banków hipotecznych były świadome, dlatego porady, analizy i rankingi będą odpowiedzią na potrzeby kredytobiorców. Tym zadaniem zajmie się główny ekspert Hipotekaplus.pldr Krzysztof Szołek, adiunkt na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. – Nauka może być jak bajki na dobranoc albo teledysk. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie dydaktyczne i naukowe sprawię, że w naszym serwisie wiedza o rynku kredytów hipotecznych właśnie taka będzie – zapewnia dr Krzysztof Szołek.

Drugą część serwisu Hipotekaplus.pl stanowią – znane już dotychczasowym użytkownikom – rozbudowane, ale proste w obsłudze narzędzia służące do obliczania zdolności kredytowej, czy wysokości raty kredytu w poszczególnych bankach.

Wydawca serwisu – Hplus sp. z o.o. z Wrocławia – zakłada, że serwis będzie odwiedzany przez co najmniej 150 tys. osób w ciągu miesiąca. Spółka od 2006 roku rozwija porównywarkę kredytów hipotecznych.

 

źródło: Hipotekaplus.pl.

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu