Prezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej został nagrodzony

Prezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej został nagrodzony
źródło:
Jarosław Zagórowski otrzymał tytuł "Tego, który zmienia polski przemysł".
Nagrodę przyznała mu redakcja miesięcznika gospodarczego Nowy Przemysł i portalu www.wnp.pl.   W uroczystej gali, która odbyła się w Warszawie uczestniczyli politycy, menedżerowie największych firm przemysłowych w kraju, a także przedstawiciele światowych koncernów inwestujących w Polsce. Jarosław Zagórowski został wyróżniony za "podjęte w obliczu spadku koniunktury odważne i skuteczne działania, bez których spółka znalazłaby się w bardzo trudnym położeniu.”

Prezes Jastrzębskiej Spółki jest jednym z najbardziej dynamicznych menedżerów w branży górniczej. W czasie jego kadencji doszło do poważnego załamania gospodarczego. Działania, które podjął prezes, żeby uratować sytuację spółki, wymagały  stanowczości i umiejętności elastycznego reagowania na zmienne uwarunkowania rynku.

W 2009 r. tytuł  "Tego, który zmienia polski przemysł" przypadł Tadeuszowi  Mazowieckiemu. Według redakcji Nowego Przemysłu polityk jest symbolem przełomu, który zapoczątkował sekwencję przeobrażeń społeczno-gospodarczych.


źródło: Jastrzębska Spółka Węglowa S.A.

InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu