Bytom: Orwellsky i „Kod władzy”

Bytom: Orwellsky i „Kod władzy”
źródło:
„Kodowi władzy” Victora Orwellsky'ego – bestsellerowej powieści akcji poświęcone zostanie 28 lutego spotkanie autorskie w gmachu głównym Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu.

Spotkanie poprowadzi agencja Kręci się! events z udziałem asystentki pisarza. Jego formuła będzie nieco inna od typowych spotkań autorskich. Czytelnicy będą mieli okazję zobaczyć multimedialne prezentacje i posłuchać fragmentów audiobooka czytanego przez Mirosława Neinerta. Pośród uczestników rozlosowywane zostaną trzy e-książki.

Początek spotkania o 16.00. Projekt realizowany jest w ramach promocji czytelnictwa we współpracy z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach oraz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej.

O książce

„Kod władzy” demaskuje przeszłość i teraźniejszość. Powietrze aż huczy od ilości spisków, a dobrze znana historia skrywa mnóstwo mrocznych tajemnic, które wciąż mają moc zmiany układów sił. Każdy kolejny rozdział dostarcza nowych rewelacji na temat działań Hitlera, drugiej wojny światowej, organizacji, a także współczesnej polityki, która wcale nie jest taka pokojowa, jak nam się wydaje. Autor dobrze się przygotował, swoje wywody popiera dawką faktów i wniosków. Orwellsky został określony mianem polskiego Dana Browna.

 

źródło: UM Bytom

 


InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu