Matthew Herbert zainauguruje OFF Festival 2012

Matthew Herbert zainauguruje OFF Festival 2012
źródło: OFF Festival
Artur Rojek ujawnił pierwszych artystów, którzy pojawią się na OFF Festivalu 2012. Są to Matthew Herbert, Alva Noto, Diamond Rings i Sleep Party People.
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
Przejdź do fotorelacji

Matthew Herbert, brytyjski ideolog i wizjoner współczesnej elektroniki, znany z obsesji na punkcie wykorzystywania w muzyce dźwięków "znalezionych", przyjeżdża do nas ze swoim najnowszym, kontrowersyjnym programem "One Pig", czyli historią świni "od narodzin do talerza". Rzecz nie dla nadmiernie wrażliwych… a może właśnie przede wszystkim dla nich?

Zanim na scenie Centrum Kultury Katowice im. K. Bochenek zainstaluje się Herbert ze swoim grającym chlewem, usłyszymy i zobaczymy występ Alva Noto, czyli Carstena Nicolai, jednego z największych eksperymentatorów niemieckiej sceny elektronicznej. A tych, którzy nie będą mieli dość, po koncercie organizatorzy zapraszają do klubu Hipnoza na imprezę, którą rozkręci swoim electropopowym show Kanadyjczyk Diamond Rings, a poprawią szalone duńskie króliki ze Sleep Party People.

Ruszyła już sprzedaż karnetów na festiwal i biletów na before party 2 sierpnia w specjalnej supercenie early off, dostępnych WYŁĄCZNIE ZA POŚREDNICTWEM OFICJALNEJ STRONY OFF FESTIVAL KATOWICE.

Już do nabycia:

1. Karnet – 140 złotych - upoważnia do wstępu na wszystkie imprezy 2 sierpnia oraz trzy dni festiwalowe w Dolinie Trzech Stawów od 3 do 5 sierpnia.

2. Karnet z polem namiotowym – 180 złotych - upoważnia do wstępu na wszystkie imprezy 2 sierpnia oraz trzy dni festiwalowe w Dolinie Trzech Stawów od 3 do 5 sierpnia oraz umożliwia nocleg na polu namiotowym od 2 do 6 sierpnia.

3. Bilet na before party 2 sierpnia – 75 złotych – upoważnia do wstępu na koncerty w CKK i Hipnozie (Matthew Herbert, Alva Noto, Diamond Rings, Sleep Party People)

 

źródło: OFF Festival


InSilesia.pl Graviteo Encja.com inwroc.pl inNews.pl
Innowacyjna Gospodarka Europejski Fundusz Rozwoju Regionu